| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > İK'dan Haberler > Creditwest Bank’ın Kendimi Denemek İstiyorum Programı Tamamlandı

Creditwest Bank’ın Kendimi Denemek İstiyorum Programı Tamamlandı

Creditwest Bank bu yıl ilk kez sosyal sorumluluk projesi kapsamında üniversitede öğrenimine devam eden veya öğrenimini bu yıl tamamlamış olan gençlere yönelik “Kendimi Denemek İstiyorum” adlı bir program düzenlendi. Hem pratik hem de teorik bilgilerin verildiği 30 gün süren programda gençlere oryantasyon eğitimi, temel bankacılık eğitimi, şube ve genel müdürlük bölümlerinde iş tecrübesi sağlandı.

Creditwest Bank İnsan Kaynakları Bölümü tarafından organize edilen program ile ilgili bilgi veren İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, “Kendimi Denemek İstiyorum” Programı ile gençlerin profesyonel hayata adım atarken neler yapmaları gerektiğini, öğrenme ve adapte olma süreçlerini gençlere yaşatmayı hedeflediklerini belirtti. Bu programı tamamlayan gençlerin profesyonel iş hayatında bulunmuş ve sektör hakkında genel bir bakış açısı elde etmiş olacaklarını söyleyen Çelebi, bireysel gelişim anlamında gençlerin güçlü veya gelişmesi gerekli olan yanlarını da fark edebileceklerini söyledi.

Creditwest Bank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi gençlerin bu programa www.creditwestbank.com adresindeki İnsan Kaynakları sayfasında bulunan “Kendimi Denemek İstiyorum” ilanına başvurarak katıldıklarını ve aranan niteliklere uygun olan adaylar ile mülakatlar yaparak gençlerin belirlendiğini ifade etti. Çelebi, bu yıl ilk kez uygulanan programın sonunda bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen yetenekli adaylara istihdam sağladıklarını açıkladı.

“Kendimi Denemek İstiyorum’ programını tamamlayan 7 gence sertifikaları Creditwest Bank Genel Müdürlük binasında Genel Müdür Yardımcıları ve Genel Müdürü Süleyman Erol tarafından geçtiğimiz gün takdim etti.