| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > İK'dan Haberler > Creditwest Bank Genç Mezun Adaylarla Kariyer Günlerinde Buluştu

Creditwest Bank Genç Mezun Adaylarla Kariyer Günlerinde Buluştu

slide2

CREDITWEST BANK’TAN GENÇ MEZUNLARA KARİYER FIRSATI

Her geçen gün büyüyen ve hizmetlerini geliştiren Creditwest Bank, DAÜ İletişim ve Kariyer Araştırma Müdürlüğü’nün düzenlediği 12. Kariyer Günleri’ne katılarak genç mezun adaylara ‘İşe Alım Süreçleri ve Mülakat Teknikleri’ konusunda önemli bilgiler verdi. 26 ve 27 Nisan tarihlerinde düzenlenen etkinliğe Creditwest Bank adına katılan İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, genç mezun adayları bankanın insan kaynakları politikası, işe alım süreçleri ve mulakat teknikleri konusunda bilgilendirdi.

AMAÇ EN İYİLERLE ÇALIŞMAK VE MEVCUT ÇALIŞANI KAZANMAK

Kuzey Kıbrıs’ın en hızlı büyüyen yerel bankası olma özelliği taşıyan ve her geçen gün hizmetlerini geliştiren Creditwest Bank en değerli varlıklarından olan insan kaynaklarını etkin yönetmek için profesyonel çalışmalar yürütüyor. DAÜ Kariyer Günleri’nde Creditwest Bank adına yapılan sunumda; bankanın en iyileri banka bünyesine katmayı, en iyi işe alım deneyimini çalışanlara yaşatmayı, mevcut ve potansiyel çalışanları kazanmayı hedeflediği açıklandı. Sunumu gerçekleştiren İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, bankanın yenilikçi, değişime açık ve dünyayı takip eden bir kurum kültürü oluşturmayı da amaçladığını vurguladı.

Bünyesinde barındırdığı genç ve dinamik çalışan yapısıyla sektörde öne çıkan Creditwest Bank 220 çalışanı ile bankacılık alanında önemli bir istihdam sağlıyor. DAÜ Kariyer Günleri’nde bankanın deneyimli ve eğitimli kadrosu ile ilgili bilgi veren İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi banka çalışanlarının yaş ortalamasının 32, %67’sinin en az üniversite mezunu olduğunu ve %73 gibi önemli bir kısmının ise kadın çalışanlardan oluştuğunu belirtti.