| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   

Gizlilik Politikamız

Bankamız müşteri sırrı konusunda son derece hassastır. Müşterileri bilgilerimiz yasal olarak yetkili devlet ve yazılı talepleri dışında hiç kimseyle hiç bir koşulda paylaşılmaz. Creditwest Bank bilgi güvenliği konusunda her türlü tedbiri almayı ve çağdaş güvenlik sistemleriyle ilgili yatırımları yapmayı taahhüt eder.

Bankamız tarafından sizden alınan bilgiler:

  • Size özel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır.
  • Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır. Ek olarak bilgi almak istediğiniz konularda Bankamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.
  • Web sitemizden yapacağınız ürün/hizmet amaçlı başvurularınız ve bilgi güncellemeleriniz ile ilgili bilgilerin güvenliği açısından Bankamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Creditwest Bank Ltd. Şti’ne aittir. Web Sitemiz’in içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Bankamızda saklıdır.