| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
“Kendimi Denemek İstiyorum” Programı hakkında bilgi alabilir miyim?

Creditwest iş dünyasını tanımak ve burada kendini deneyip, yetenek ve farklılığını göstermek isteyen herkes 1 aylık “Kendimi Denemek İstiyorum” programına katılmak için başvuru yapabilmektedir.

Yapılan başvurular arasında uygun nitelikte bulunan adaylar programa başlamaya hak kazanacaktır. Bu programa başlayan herkes hem profesyonel iş hayatında bulunmuş olacak hemde creditwest iş dünyasını tanımış olacaktır.

Özgeçmişimi E-mail veya faks ile gönderebilir miyim, kendim getirebilir miyim?

Başvurularınızın hızlı bir şekilde değerlendirilmesi ve sonuçlanması için web sayfamızdan gönderilmesi tercih edilmektedir. Bununla birlikte email ve elden başvuru kabul edilmektedir.

İşe alım süreci hakkında bilgi alabilir miyim?

İlanlarımıza yapılan başvurular içerisinden aranan kriterlere uygun adaylarla, İnsan Kaynakları Sorumlusu, ilgili pozisyonun Bölüm Sorumlusu ve Genel Müdür ile gerçekleştirilen mülakatlar sonucunda pozisyona en uygun adaya iş teklifi yapılmaktadır.

İş ilanlarınıza başvuru yaptım. Henüz görüşmeye davet edilmedim. Ne yapmalıyım?

Aranan kriterlere uygun özgeçmişler ihtiyaçlarımız kapsamında değerlendirilmekte ve pozisyona uygun görülen adaylar mülakata davet edilmektedir.

İş fırsatlarını nerden takip edebilirim?

Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda farklı iş kolları ve lokasyonlar için web sayfamızda ve İşKıbrıs’ta ilanlar yayınlanmaktadır. Tüm ilanlarımızı buradan takip edebilir sistemde kayıtlı özgeçmişiniz varsa online olarak; yoksa sisteme üye olarak özgeçmiş oluşturmak yoluyla başvuru yapabilirsiniz.