| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Bireysel Bankacılık > Hizmetlerimiz > Creditwest Insurance

Creditwest Insurance

1996 Yılında kurulan Creditwest Insurance Ltd. K.K.T.C. genelinde 28 acentesi aracılığıyla;Zorunlu Araç, Kasko, Yangın, Deprem, Nakliyat, Hırsızlık, Ferdi Kaza, Cam Kırılması ve Asansör sigortaları dahil her türlü sigortacılık işlemini , Tawasul Insurance Services LLC, Global Insurance ve Union Insurance aracılığıyla ortak olarak yapmaktadır.

Hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi ilke edinen Creditwest Insurance Ltd. hasar ödeme taleplerini süratle inceleyerek yerine getirmektedir.

Ülkemiz genelinde 33 sigorta şirketi faaliyet göstermekte olup rekabetin çok yoğun olduğu gerçeğinden hareketle müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermek suretiyle piyasa payımızı artırmaya çalışılmaktadır.

Bu amaçla yaygın pazarlama faaliyetlerine ek olarak hasar ödeme talepleri süratle incelenmekte ve yerine getirilmektedir. Bu da Creditwest Insurance için var olan güvenin giderek artmasına ve işlem hacmimizin genişlemesine sebep olmaktadır.

Creditwest Insurance Ltd. 2017 yılsonu itibarıyla sektörde faaliyet gösteren 33 sigorta şirketi içerisinde prim üretim büyüklüğünde 3. sırada yer almaktadır.

16 milyon TL’sı bilanço büyüklüğüne sahip Creditwest Insurance Ltd.,karlılığa bağlı olarak 33 sigorta şirketi arasında en yüksek vergi ödeyen sigorta şirketi ünvanını yılladır korumaktadır.

 

www.creditwestinsurance.com