| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Ticari Bankacılık > Ticari Nakdi Krediler

Ticari Nakdi Krediler

Limitli (Borçlu Cari) Hesap

Kısa vadeli finansman ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere belirli bir vade içermeyen ve dönemsel (3 ayda bir) faiz tahsilatları yapılan kredi türüdür. Çek tahsilatları veya nakit ödemeler ile gereksiz faiz yükünüzü azaltır ve kredinizi dilediğiniz an kapatma imkanı sağlar.

Taksitli Krediler

Ticari faaliyeti bulunan gerçek ve tüzel kişi firmalara, esnaf ve diğer meslek odalarına kayıtlı esnaf, sanatkarlara ve diğer serbest meslek sahiplerine, herhangi bir meslek odasına kayıtlı olmayan küçük üreticilere 60 ay vadeye kadar kullandırılan aylık taksit ödemeli kredidir.

İskonto/İştira Kredisi

Uzun vadeli alacaklarınızı erken tahsil ederek, işletme sermayenize destek olur. İleri vadeli alacaklarınız, vade tarihine kadar olan gün üzerinden hesaplanır; faiz ve masraflar düşüldükten sonra kalan bakiye tarafınıza ödenir.

Çek Depo

Ticari işlemlerinizden doğan ve henüz vadesi gelmemiş çekleri teminat olarak hesabınıza yatırıp, finansman sağlayabileceğiniz ekonomik kredi türüdür.

Uzun vadeli alacaklarınıza karşılık finansman sağlayarak, işletme sermayenize destek olur. Kullanıldığınız kadar faiz öder, ekonomik finansman sağlarsınız.

Spot Kredisi

Kredi kullandırım aşamasında tespit olunan faiz oranının vade sonuna kadar değiştirilmediği, anaparanın, faiz ve diğer masrafların kredi vadesi sonunda bir kerede ödendiği kredi türüdür.

Reeskont Kredileri

KKTC Merkez Bankası kaynaklarından belirli sektörlere belirli vade ve faiz oranlarıyla kullandırılan kredilerdir.

Üretici Kredileri

Tarım, hayvancılık ve narenciye ile uğraşan şahıslara verilen özellikle hasat veya hayvanların satış dönemine uygun gelecek tarihlere kadar geri ödemesiz vadeli kredi türüdür.

Hemen Başvur :
Creditwestbank müşterisi misiniz?
Adınız Soyadınız:
Kimlik no (tüzel kişiler için şirket sicil no):
Cep Telefonu:
Faaliyet Alanı:
Tercih Ettiğiniz Şubemiz:
Aylık İşlem Hacmi TL (Ciro):