| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2014 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Çalışanları Tavla Turnuvasında Buluştu

Creditwest Çalışanları Tavla Turnuvasında Buluştu

Kuzey Kıbrıs’ta finans yatırımlarıyla bankacılık ve sigorta sektöründe fark yaratan 300’e  yakın Creditwest  çalışanı her ay düzenledikleri kurum içi aktivitelerine bir yenisini ekledi. Creditwest Insan Kaynakları bölümü tarafından geçtiğimiz gün organize edilen ‘Creditwest’liler Tavla Turnuvasında Buluşuyor’ etkinliği Escape Beach Club’ta gerçekleşti.

Escape Beach Club’da deniz kenarında gerçekleşen aktiviteye hem oyuncu olarak hemde seyirci olarak katılan çalışanlar iş sonrası keyifli sohbet etme imkanı bularak güzel bir yaz günü geçirdi.

Turnuvada yoğun mücadele gösteren çalışanlardan ilk üçe girenlere kupa ödülleri  yanısıra Creditwestbank Tavla Aktivitesinde hakiki ahşaptan tavla seti anı olarak hediye edildi.

Kıran kırana mücadele ile sonlanan turnuvada Birincilik kupasını Mali Kontrol ve Operasyon Genel Müdürü Yardımcısı Şahin Pekel, İkincilik kupasını Merkez Şube çalışanı Mine Canatan ve Üçüncülük kupasını Mağusa Şube çalışanı İbrahim Özcoşar elde etti. İlk üçe giren çalışanlara tavla setleri Creditwest Bank Genel Müdürü Süleyman Erol tarafından takdim edildi.