| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2014 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Ailesine Yeni Katılanlarla Yöneticiler Happy Hour’da Buluştu

Creditwest Ailesine Yeni Katılanlarla Yöneticiler Happy Hour’da Buluştu

Creditwest Bank’ın bünyesine kattığı tüm yeni çalışanlar için düzenlediği First Step eğitimini tamamlayan 14 yeni çalışan için Lefkoşa’daki Cadde Restoran’da  happy hour etkinliği düzenlendi.  İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Creditwest Bank’ın  her geçen gün daha da büyüyerek ailesine yeni bireyler kattığını açıklayarak first step eğitiminde kapsamlı bir oryantasyon programı hazırladıklarını belirtti.

Geçtiğimiz haftalarda Creditwest ailesine yeni katılan 14 yeni çalışan ile Creditwest Bank yöneticilerinin ve iç eğitim ekibinin katıldığı happy hour etkinliğinde ise yeni çalışanlar ve yöneticilerin kaynaşma imkânı bulduğunu, bu nedenle her eğitimin böyle bir aktivite ile sonlandırıldığını dile getirdi.

Yoğun bir eğitim temposundan sonra çalışanlar ve yöneticiler arasındaki iletişimi arttırmak, hem de çalışanların birbirleri arasındaki ilişkileri güçlendirmek için düzenlenen etkinlik çok keyifli geçti.