| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2014 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Bank Çalışanlarına Muhteşem Yılbaşı Partisi

Creditwest Bank Çalışanlarına Muhteşem Yılbaşı Partisi

  • BAŞARILI BİR YILIN YORGUNLUĞUNU ATAN 260 CREDİTWEST ÇALIŞANI TANGO TO BUDDHA’DA DOYASIYA EĞLENDİ
  • 10.YIL VE 15.YILINI DOLDURAN ÇALIŞANLARA PLAKETLERİ VE KIDEM ALTINLARI TAKDİM EDİLDİ

Kuzey Kıbrıs genelindeki 14 Creditwest Bank Şubesi, Creditwest Bank Genel Müdürlük, Creditwest Insurance ve Creditwest Finance’ın 260 Creditwest çalışanı başarılı ve verimli geçen 2014 yılının yorgunluğunu Tango To Buddha’da düzenlenen yılbaşı partisinde attı.
İnsan Kaynakları tarafından organize edilen gecede 15. hizmet yılını dolduran 3 çalışana ve 10. hizmet yılını dolduran 9 çalışana hizmet plaketleri ve kıdem altınları Altınbaş Holding ve Creditwest yönetimi tarafından takdim edildi.
Yemeğe Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sofu Altınbaş, Altınbaş Holding CEO’su ve Creditwest Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cengiz Biçer Türkiye’den katılarak 260 Creditwest çalışanlarına kısa bir konuşma yaptı.
Creditwest Bank Genel Müdürü Dr. Süleyman Erol gecede çalışanlara seslenerek; 2014 yılında da bankanın sağlıklı büyümesini sürdürmeye devam ederek Kuzey Kıbrıs’ın en büyük özel sermayeli bankası olduğunu ve bu başarıda en büyük rolünün çalışanlara ait olduğunu belirtti. Erol, konuşmasında “Büyük olmanın sorumluluk getirdiğinin farkındayız, halkımızın güven ve desteğiyle bu sorumluluk duygusuyla hareket edeceğiz. Şu anda Kuzey Kıbrıs ekonomisine en büyük desteği biz veriyoruz ve buna yeni yılda da devam edeceğiz.” dedi
10. hizmet yılını dolduran Sultan Tombul, Murat Yerdelen, Selma Ağgül, Ziya Kadıoğlu, Esiye Erden, Fatma Can, İlgin Arsu, Eşme Akıncı, Kezban Çeto ve 15. hizmet yılını dolduran Nazan Bacavuz, Faika Karabaşak ve Buket Kökay kıdem hediyelerini Altınbaş Holding Yöneticilerinden teslim aldı.
Konuşmalar ve plaket takdiminin ardından 260 Creditwest çalışanı Korhan’ın müzikleriyle doyasıya eğlendi.