| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   

Creditwest Bahar Pikniği

Creditwest Bank İnsan Kaynakları Bölümü tarafından organize edilen pikniğe Creditwest Bank Genel Müdürlük, Creditwest Insurance ve 14 şube çalışanı aileleri ile birlikte katıldı. Çalışanlar mangal keyfi yaparken , çocuklar ise yaratıcı aktivitelere katılarak eğlenceli vakit geçirdiler.

Creditwestbank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, her yıl 1 Mayıs Geleneksel Piknik aktivitesine çalışan ve ailelerinin çok yüksek oranda katılım gösterdiğini belirterek, banka olarak bu organizasyonu her yıl daha eğlenceli ve keyfli hale getirmek için özel organizasyonlar düzenlediklerini açıkladı.Fatma Zorlu Çelebi, bu yıl piknikte çocuklar için benzersiz öğrenme deneyimi sunan MasterKids firması ile doğada yapılan aktivitelerle, pikniği çoçuklar için bir bilim şenliğine dönüştürdüklerini de ekledi.

Yine bir ilk olarak bu yıl piknikde yetişkinler içinde 6 farklı branşda yarışma düzenlediklerini ve dereceye giren çalışanlara madalyalar da verildiğini söyledi. Creditwestbank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi , yaklaşık 400 kişinin katıldığı piknikte Creditwest ailesinin keyifli ve unutulmaz bir gün geçirdiğini ifade etti.