| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2014 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Ailesi Geleneksel Bowling Turnuvası Gerçekleşti

Creditwest Ailesi Geleneksel Bowling Turnuvası Gerçekleşti

Creditwest çalışanları, aileleri ile birlikte geçtiğimiz Cumartesi günü 5. Geleneksel Bowling Turnuvası için King Bowling’de buluştu. Bankanın İnsan Kaynakları bölümü tarafından organize edilen bowling turnuvasında yaklaşık 250 Creditwest’li ve ailesi hem yarıştı hem eğlendi. Bu yıl 24 takımın yarıştığı turnuvanın şampiyonu Yönetici ve çalışanların karma ekibi ‘Yetersiz Bakiye’ olurken turnuva ikincisi ‘Creditwest Insurance Ekibi’, üçüncüsü ise geçtiğimiz yılın şampiyon ekibi ‘Mağusa Şubesi’ oldu. En İyi Bayan Oyuncu ödülü Sadiye Darbazoğlu’nun olurken En İyi Erkek Oyuncu ödülü de Fırat Can’ın oldu.

Konu ile bilgi veren İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Creditwest Bank olarak 2014 yılında şirket içi iletişimi arttırmak, çalışanları iş ve sosyal yaşam dengesini kurmaya teşvik etmek, motivasyonlarını yükseltmek ve çalışanları bir araya getirerek keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacı ile her ay sosyal aktivite düzenleyeceklerini bildirdi. Çelebi, Bowling Turnuvasının her yıl düzenlendiğini ve özellikle Bowling Turnuvasının Creditwest Bank’da Geleneksel bir aktivite haline dönüştüğünü belirtti.