| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2014 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Bank Geleneksel Yaza Merhaba Partisi Gerçekleşti

Creditwest Bank Geleneksel Yaza Merhaba Partisi Gerçekleşti

Bankacılık sektöründe fark yaratan Creditwest Bank, Genel Müdürlük, 14 şubesi, Creditwest Insurance ve Creditwest Finans çalışanları için Club Locca’da ‘Yaza Merhaba’ partisi düzenledi. 200’e yakın Creditwest çalışanının katıldığı etkinlikte çalışanlar hem kaynaşma fırsatı buldu, hem de yoğun geçen kış döneminin stresini attı. Etkinlikte İnsan Kaynakları ve Bilgi Sistemleri bölümü tarafından çalışanarın iş dışındaki yeteneklerinin sergilendiği eğlenceli bir video da katılımcılar tarafından izlenildi.

Creditwest Bank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Creditwest Bank olarak kurum içi sosyal aktivitelere özel önem verdiklerini belirterek, bu etkinliklerin kurumun başarısında önemli bir rol oynadığını ifade etti. Çelebi, çalışanlar için kişisel gelişim ve profesyonelleşmelerine yönelik eğitimler düzenlemenin yanı sıra ekip ruhunu güçlendirici aktiviteleri de yıl içinde düzenleyerek çalışan bağlılığını artırdıklarını ifade etti.

Her geçen gün büyüyen ve ekibine yeni üyeler katan Creditwest Bank ailesi her yıl düzenledikleri Yaza Merhaba partisinde eğlenerek takım ruhunu güçlendirme imkanı buldu.