| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2015 Sosyal Aktiviteler > Kendimi Denemek İstiyorum Ve Software Genıus Programa Katılan Gençler İçin Happy Hour Düzenlendi

Kendimi Denemek İstiyorum Ve Software Genıus Programa Katılan Gençler İçin Happy Hour Düzenlendi

Creditwest Bank’ın her yıl düzenlemiş olduğu Kendimi Denemek İstiyorum Programına katılan gençlere katılım belgeleri verildi ve Happy Hour etkinliği düzenlendi.

Creditwestbank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi bu yıl üçüncü kez sosyal sorumluluk projesi kapsamında üniversitede öğrenimine devam eden veya öğrenimini bu yıl tamamlamış olan gençlere yönelik “Kendimi Denemek İstiyorum” ve “Software Genius” adlı iki program düzenlendiğini açıkladı. Hem pratik hem de teorik bilgilerin verildiğ ve 30 gün süren programda gençlere oryantasyon eğitimi, temel bankacılık eğitimi, şube ve genel müdürlük bölümlerinde çalışma imkanı sunuldu.

Kendimi Denemek İstiyorum ve Software Genius programına katılan 13 genç ile Creditwest Bank yöneticilerinin ve iç eğitim ekibinin katıldığı happy hour etkinliğinde ise gençler ve yöneticiler kaynaşma imkânı buldu. Yoğun bir staj döneminin ardından gençler ve yöneticiler arasındaki iletişimi arttırmak için düzenlenen etkinlik çok keyifli geçti.