| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2015 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Çalışanları ve Aileleri Geleneksel Bowling Turnuvasında Buluştu

Creditwest Çalışanları ve Aileleri Geleneksel Bowling Turnuvasında Buluştu

Creditwest çalışanları, aileleri ile birlikte geçtiğimiz Cumartesi günü 6. Geleneksel Bowling Turnuvası için King Bowling’de buluştu. Bankanın İnsan Kaynakları bölümü tarafından organize edilen bowling turnuvasında yaklaşık 260 Creditwest’li ve ailesi hem yarıştı hem eğlendi. Bu yıl 21 takımın yarıştığı turnuvanın şampiyonu Yönetici ve çalışanların karma ekibi ‘Marketing Rangers’ olurken turnuva ikincisi ‘4 Teen’, üçüncüsü ise ‘Yabba Dabba Doo’ oldu. En İyi Bayan Oyuncu ödülü Pınar Kesat’ın olurken En İyi Erkek Oyuncu ödülü de Türker Ergeç’in oldu.

Konu ile bilgi veren İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Creditwest Bank olarak 2015 yılında şirket içi iletişimi arttırmak, çalışanları iş ve sosyal yaşam dengesini kurmaya teşvik etmek, motivasyonlarını yükseltmek ve çalışanları bir araya getirerek keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacı ile her ay sosyal aktivite düzenleyeceklerini bildirdi. Çelebi, Bowling Turnuvasının her yıl düzenlendiğini ve özellikle Bowling Turnuvasının Creditwest Bank’da Geleneksel bir aktivite haline dönüştüğünü belirtti.