| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2015 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Bank Ailesine Yeni Katılanlarla Yöneticiler ve Girne Bölgesi Çalışanları Happy Hour’da Buluştu

Creditwest Bank Ailesine Yeni Katılanlarla Yöneticiler ve Girne Bölgesi Çalışanları Happy Hour’da Buluştu

Creditwest Bank’ın Girne bölgesinde bulunan 3 şube çalışanları, tüm yöneticileri ve ekibe katılan yeni çalışanları geçtiğimiz hafta Cielo Cafe&Bar’da düzenlenen happy hour’da buluştu.

Creditwest Bank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Creditwest Bank olarak kurum içi sosyal aktivitelere özel önem verdiklerini belirterek, bu etkinliklerin kurumun başarısında önemli bir rol oynadığını ifade etti. Çelebi, çalışanlar için eğitim düzenlemenin yanı sıra ekip ruhunu güçlendirici aktiviteleri yıl içinde düzenleyerek çalışan bağlılığını artırdıklarını belirtti.

Bu amaçla 2015 yılında Kıbrıs’ın birçok bölgesinde iş sonrası aktiviteler düzenleyeceklerini belirten Çelebi, ekip arkadaşlarının birbirleriyle daha fazla iletişim kurmalarını ve yöneticilerin tüm bölge çalışanlarını yakından tanıyarak keyifli vakit geçirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Bu kapsamda düzenlenen üçüncü aktiviteye Girne , Karaoğlanoğlu, Çatalköy Şube ve altı ay içinde işe başlayan çalışanlar katılım gösterdi.