| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2015 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Bank Çalışanları Kareoke’de Buluştu

Creditwest Bank Çalışanları Kareoke’de Buluştu

Creditwest Bank çalışanları geçtiğimiz hafta Colony The House’ta düzenlenen Kareoke gecesinde buluştu. Yaklaşık 120 kişinin katıldığı gecede çalışanlar doyasıya eğlendi. Creditwest Bank Genel Müdürlük, Creditwest Insurance ve şube çalışanlarının katıldığı gecede hem eğlence hem de takım ruhunun en güzel örneği sergilendi.

 SÜLEYMAN EROL’UN BANKALAR BİRLİĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI KUTLANDI

Geceye katılan Creditwest Bank Genel Müdürü Dr. Süleyman Erol’a Creditwest Bank çalışanları tarafından sürpriz bir kutlama partisi düzenlendi. Dr. Süleyman Erol’un KKTC Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığına getirilmesi sebebiyle düzenlenen süpriz partide Süleyman Erol kısa bir konuşma yaptı. Süpriz parti ile çok mutlu olduğunu belirten Dr. Süleyman Erol tüm ekibine teşekkür etti.

Bankanın İnsan Kaynakları bölümü tarafından organize edilen etkinliğe katılan 120’ye yakın Creditwest’li güzel bir gece geçirmenin mutluluğunu yaşadı. Konu ile ilgili bilgi veren İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Creditwest Bank olarak 2015 yılında şirket içi iletişimi arttırmak, çalışanları iş ve sosyal yaşam dengesini kurmaya teşvik etmek, motivasyonlarını yükseltmek ve çalışanları bir araya getirerek keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacı ile her ay sosyal aktivite düzenlediklerini bildirdi.