| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2015 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Bank Yöneticileri ve Mağusa Bölgesi Çalışanları Happy Hour’da Buluştu.

Creditwest Bank Yöneticileri ve Mağusa Bölgesi Çalışanları Happy Hour’da Buluştu.

Creditwest Bank’ın Mağusa bölgesinde bulunan 3 şube çalışanları ve tüm yöneticileri geçtiğimiz hafta Mağusa’daki Rouge 21 adındaki Restourant’da buluştu.

Creditwest Bank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Creditwest Bank olarak kurum içi sosyal aktivitelere özel önem verdiklerini belirterek, bu etkinliklerin kurumun başarısında önemli bir rol oynadığını ifade etti. Çelebi, çalışanlar için eğitim düzenlemenin yanı sıra ekip ruhunu güçlendirici aktiviteleri yıl içinde düzenleyerek çalışan bağlılığını artırdıklarını belirtti.

Bu amaçla 2015 yılında Kıbrıs’ın birçok bölgesinde iş sonrası aktiviteler düzenleyeceklerini belirten Çelebi, ekip arkadaşlarının birbirleriyle daha fazla iletişim kurmalarını ve yöneticilerin tüm bölge çalışanlarını yakından tanıyarak keyifli vakit geçirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Bu kapsamda düzenlenen ilk aktivite Mağusa Merkez, Mağusa Suriçi ve Akdoğan Şubeleri için geçtiğimiz gün Rouge 21’de gerçekleştirdi.