| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Eğitim > Union Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. tarafından Creditwest’lilere Özel Mersin’de eğitim düzenlendi

Union Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. tarafından Creditwest’lilere Özel Mersin’de eğitim düzenlendi

Türkiye’nin en büyük Reasürans Brokerliği şirketlerinden Union Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Creditwest Insurance ve Creditwest Bank Yöneticileri için 29 Ağustos -1 Eylül 2019 tarihleri arasında Mersin’de Creditwest’e özel eğitim ve motivasyon toplantısı düzenledi.

Eğitime Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer, Genel Müdür Yardımcısı Şahin Pekel, Creditwest Insurance Yönetim Kurulu Başkan Vekili  Mehmet Uzun, Genel Müdürü Hicran Kanat ve Creditwest Insurance  Yönetmen ve Yönetmen Yardımcılarıyla, Creditwest Bank Şube Müdürleri ve Muhasebe & Mali Kontrol Müdürü, Merkezi Operasyon Müdürü, Hukuk Müşaviri ve İnsan Kaynakları Müdürü katıldı. Union Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.’nin Genel Müdürü İlknur Ardıç ve Satış Müdürü Çiğdem Mavili eğitimci olarak yer aldı. İlknur Ardıç seminerde, “Gelişmiş Ada Ülkelerindeki Sigortacılık Faaliyetleri ve Bankasürans Uygulamalrı; Banka Sigortacılığına Konu Ürünler ve Satış Teknikleri” konusunda eğitim verdi.

Kanat: Müşterilerimize En İyi Hizmeti Vermek Ve Sektörde Fark Yaratmak İçin Eğitimleri Çok Önemsiyoruz.

Creditwest Insurance Genel Müdürü Hicran Kanat 1996 yılından bugüne 23 yıldır Creditwest Insurance Ltd. olarak KKTC genelinde 33 acentesi aracılığı ile zorunlu araç, kasko, sel, deprem, nakliyat, hırsızlık, ferdi kaza, cam kırılması ve asansör sigortaları dahil birçok Sigorta işlemlerini  Union Resaürans Brokerliği aracılığı ile ortak olarak yaptıklarını ve şuanda adada bulunan toplam 33 Sigorta şirketinden En yüksek prime sahip ilk beş Sigorta şirketi arasında olan Creditwest’in sektörün öncü şirketlerinden olduklarını dile getirdi. Bu kapsamda her yıl çalışanlarını sigortacılık konularında geliştirip bilgilendirmeye çok fazla önem verdiklerini ifade etti. Bu yıl ikinci kez de Union Resasürans Brokerliğinin düzenlediği eğitim ve motivasyon toplantısına katılarak sektör hakkında çok faydalı bilgiler edindiklerini belirtti.

Creditwest Insurance Genel Müdürü Hicran Kanat yaptığı açıklamada, “Günümüzde her sektörde olduğu gibi Sigortacılık sektörü de talepler doğrultusunda gelişen değişen bir sektör. Kurumumuzun misyonu müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini yakından takip ederek, beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmaktır. Bu çerçevede gelişmiş Ada ülkelerindeki faaliyetleri yakından takip edip, personel eğitimlerini de arttırarak müşteri memnuniyetinin üst düzeyde olmasını amaçladıklarını, yenilenmeyi gelişmeyi önemsediklerini ifade etti.”

Mersin’de Brokerimiz Union Sigorta’nın yetkililerinden çok güzel bilgiler aldık.  Adamızda bunlarla ilgili detaylı fizibilite çalışmalarını yapmaya başlayarak, çok yakında yeni ürünlerimizi müşterilerimizin kullanımına sunacağını belirtti. Bu eğitimin boker firması ile Sigorta yönetici ve çalışanları ile banka yöneticileriyle kaynaşma ve sektörle ilgili çok detaylı projeleri konuşma fırsatları elde edildiğini ve motivasyonun arttırıldığını dile getirdi. Hicran Kanat, Eğitimin ardından tüm katılımcıları ile Mersin’in güzel yerlerini gezme fırsatlarıylada çok güzel bir eğitim ve motivasyon anısıyla adaya döndüklerini dile getirdi.