| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > SIBOS 2014’e Etkinliğine Creditwest Bank Katıldı

SIBOS 2014’e Etkinliğine Creditwest Bank Katıldı

Dünya finans piyasasının geleceğinin şekillendirildiği bu yıl Boston’da gerçekleşen SIBOS 2014’e etkinliğine Creditwest Bank katıldı.

Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunications(SWIFT) tarafından bu yıl ABD’nin Boston eyaletinde 29 Eylül-2 Ekim 2014 tarihlerinde gerçekleşen ve dünya finans piyasasının geleceğinin işbirliği ile şekillendirildiği bir haftalık etkinliğe Kuzey Kıbrıs’tan Creditwest Bank davet edildi.

Her yıl dünyanın önemli şehirlerinde düzenlenen konferans, fuar ve sektör iletişiminin artırılmasına yönelik etkinliklerin düzenlendiği dünya finans sektörünün en önemli etkinliği niteliği taşıyan SIBOS 2014’e davet üzerine Kuzey Kıbrıs’tan Creditwest Bank Genel Müdürü Dr. Süleyman Erol ve Creditwest Bank Hazine ve Dış İşlemler Genel Müdür Yardımcısı Mazher Zaheer katıldı.

SIBOS etkinliği SWIFT( Dünya Bankalararası Elektronik Fon Transferi Topluluğu) tarafından uluslararası bankacılık operasyonlarının geliştirilmesi , global finans topluluğunun uluslararası ticaret, ödemeler, güvenlik ve nakit yönetiminin etkin ve işbirliği ile sağlanması amacıyla düzenleniyor. Finans sektörünün en önemli etkinliği olan SIBOS’a bu yıl finans sektöründen 7000 kilit uzman ile uluslararası finans kurumları, teknoloji ve altyapı firmaları katılım gösteriyor. Bir haftalık etkinlikte 6 önemli başlıkta, yüzlerce konuşmacının katılacağı konferanslar, forumlar ile 200’ün üzerinde firma ve finans kuruluşu fuar alanında yer alarak sektör içi iletişimi artırıyor.