| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > ‘İş Fikrim’ Proje Yarışması’nı Kazananlar 06 Haziran’da Törenle Açıklanıyor

‘İş Fikrim’ Proje Yarışması’nı Kazananlar 06 Haziran’da Törenle Açıklanıyor

Kadının ekonomideki yerini güçlendirmek amacıyla İş Kadınları Derneği ve Creditwest Bank’ın işbirliği ile hayata geçen “İşte Fikrim” Proje Yarışması’nda sona doğru gidiliyor. Juri üyelerinin yoğun çalışmasının ardından kazanan projeler 06 Haziran 2018, Çarşamba günü saat saat 17.00’da Ticaret Odasın’ndaki Konferans Salonu’nda  düzenlenecek Kokteyl ve Ödül töreni ile açıklanacak.

Son başvuru tarihi olan 7 Mayıs’tan itibaren juri üyeleri, İş insanı Fikri Toros, Ekonomist Fatma Coşar Kınış, Prof. Dr. Fatma Güven Lisaniler,  İş Kadınları Derneği adına Esra Ercantan Yetkili ve Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer, kazananları belirlemek için toplantılar düzenliyor.

4 KADIN GİRİŞİMCİ ÖDÜLLENDİRİLECEK

“İşte Fikrim” Girişimci Kadın Yarışmasında 1. seçilecek olan girişimciye  Creditwest Bank tarafından 15.000 TL, 2. seçilecek olan girişimciye 10.000 TL’lik para ödülü, 3. ve 4. Proje sahibine ise 1 yıl geri ödemesiz ve faizsiz kredi sağlanacak.

Yarışmaya; kendi işinde çalışmakta olan ve işini veya işyerini geliştirmek isteyen, kendi işini kurmayı hedefleyen ya da amatör bir tarz ile işini yapan ve profesyonelleşmek isteyen kadınlar başvuru yapmıştı.

Konu ile ilgili bilgi veren İş Kadınları Derneği Başkanı Şenay Ekingen, yarışmanın ilk yılı olmasına rağmen katılımın beklendiklerinden daha yoğun olduğunu ve bu sebeple juri üyelerinin yoğun bir çalışma temposu gerçekleştirdiğini açıkladı.