| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > Gönyeli’deki Sunhill Homes Projesi Creditwest Bank’ın Yatırım Finansman Garantörlüğü İle Gerçekleşiyor

Gönyeli’deki Sunhill Homes Projesi Creditwest Bank’ın Yatırım Finansman Garantörlüğü İle Gerçekleşiyor

H.ŞAKİR LTD iLE CREDITWEST BANK ARASINDA YATIRIM ANLAŞMASI İMZALANDI

Creditwest Bank ve H.Şakir Ltd. arasında yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı. H.Şakir Ltd.’nin Gönyeli’de inşaatına devam ettiği Sunhill Homes’un yatırım finansman garantörlük anlaşması geçtiğimiz gün Creditwest Bank’ta düzenlendi.

Gönyeli’nin büyüyen bölgesinde 57 apartman dairesinden oluşan Sunhill Homes projesini içeren yatırım finansman garantörlük anlaşmasına Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer ile H.Şakir Ltd. Direktörleri Ali Amca, Mehmet Amca ve Aydın Amca direktörleri imza koydu. İmza etkinliğine Creditwest Bank Pazarlama Müdürü Hakan Eriş, Bireysel Pazarlama Yönetmeni Arife Karaçete ve Merkez Şube Müdürü Serkan Kuzhan  katıldı.

PROJELER PLANLANAN SÜREDE BİTİYOR, CREDITHOME ILE KREDI IMKANI SUNULUYOR

Creditwest Bank’ın bankacılık ve emlak sektöründe yeni başlattığı yatırım finansman garantörlük anlaşması uyarınca, inşaat şirketleri projelerinin finansmanını banka garantisi altına alarak inşaatlarını planladıkları şekilde ve zamanında bitirme imkanı elde ediyorlar. Creditwest Bank sadece proje yatırım finansmanlığı sağlamakla kalmayıp projenin satışına da destek olarak çok özel koşullarda bireysel ev kredileri sağlıyor. Credithome ve Expat Mortgage  adı altında yerli ve yabancı uyruklu vatandaşlara yönelik sunulan ev kredileri, 180 aya varan vadeler ile proje başladığı andan itibaren ev sahibi olma şansı sunuyor.

SUNHILL HOMES GÖNYELİ’DE HAYAT BULUYOR   

40 yıla yakındır İnşaat sektöründe hizmet veren H.Şakir Ltd.’nin son projesi olan Sunhill  Homes, Kıbrıs’ın kalbinde yer alan Gönyeli’de yer almaya hazırlanıyor. Geniş yeşil alanlar, örnek belediyecilik anlayışı ve kent hizmetleriyle adından söz ettiren Gönyeli, konumu itibariyle de son yılların  gözde yerleşim alanlarından biri oldu. Değeri her geçen gün artan bölge, hızlı davrananlar için aynı zamanda önemli bir yatırım fırsatı da sunuyor.

Sunhill Homes‘ta hem kentin yanı başınızda ki sağlık, eğitim, alışveriş, spor gibi imkânlarından hem de Lefkoşa’ya 10 dk içinde ulaşabilme rahatlığını sağlıyor.

H. Şakir Ltd güvencesiyle inşaa edilen Sunhill Homes 4051.2 m2’lik alan üzerinde 33 adet 2+1 ve 24 adet 3+1 ile toplamda 57  daireden oluşuyor.