| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > Creditwest Genel Müdürü Mazher Zaheer, DAÜ’de sunum gerçekleştirdi

Creditwest Genel Müdürü Mazher Zaheer, DAÜ’de sunum gerçekleştirdi

Creditwest Bank’ın da sponsorları arasında olduğu Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ), DAÜ Sosyal Medya Birimi ve DAÜ İletişim Fakültesi işbirliği ile bu yıl üçüncüsü düzenlenen “DAÜ Sosyal Medya ve Marka Haftası 2019” geçtiğimiz hafta DAÜ kampüsünde gerçekleşti. Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer de bu etkinliğin 2. gününde Bankacılıkta Dijitalleşme’yi anlattığı sunumuyla katılımcılarla buluştu.
Etkinlik, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama ile ilgilenenlerine, bilgi alma, uzmanlarla tanışma, ve büyük markaların stratejilerini oluştuma süreçlerini öğrenme imkanı sunarken, öğrencilerin mezun olduktan sonra onları gelecek iş yaşamlarında nelerin beklediği, hangi alanlarda kendilerini geliştirmeleri gerektiği konularına da ışık tuttu. Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer’de etkinlikte gerçekleştirdiği sunumunda dünya genelinde bankacılıkta dijitalleşme, yeni nesil ödeme sistemleri ve bu konuda gelecekte bizleri nelerin beklediği konularına yer verdi.
Mazher Zaheer yaptığı sunumda, teknolojinin her alanda olduğu gibi bankacılıkta da vazgeçilmez olduğunu, artık sadece finans öğrenmenin yeterli olmayacağını, teknolojik altyapıyla birleştirilmesi gerektiğine değindi. Creditwest Bank’ın adada bir ilk olan mobil ödeme sistemi Local Pay uygulamasından da bahseden Zaheer, 2022’ye kadar dünyada beklenen ödeme yöntemleri trendlerini de açıkladı.
Creditwest Bank, etkinlikte öğrencilerle buluşarak ‘Kendimi Denemek İstiyorum Staj Programı’nı tanıttı.