| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > Creditwest Çalışanlarından Bankanın CEO’su Süleyman Erol’a Süpriz 10. Yıl Partisi

Creditwest Çalışanlarından Bankanın CEO’su Süleyman Erol’a Süpriz 10. Yıl Partisi

Creditwest Bank’ta 10 yıldır Genel Müdürlük görevini başarıyla yürüten Dr. Süleyman Erol’a İnsan Kaynakları bölümü tarafından süpriz parti düzenlendi. 270’e yakın Creditwest’linin katılımı ile geçtiğimiz gece Girne’deki Lord Palace Otel’in Sky Bar’ında gerçekleşen etkinlikte çalışanlar eğlenme ve kaynaşma fırsatı da buldu.

Süpriz gecede Dr. Süleyman Erol’un görevi süresince gerçekleştirdiği başarıların anlatıldığı slaytshow katılımcılara gösterildi ayrıca 10.yıl plaketi takdim edilerek 10.yıl pastası kesildi.

EROL: BAŞARIMIZ EKİP ÇALIŞMASININ SONUCUDUR VE BU NEDENLE DE KALICIDIR.

Dr. Süleyman Erol’a plaketini Hazine, Dış İşlemler ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mazher Zaheer takdim etti. Zaher plaketi verirken Dr. Süleyman Erol’un Creditwest’lilere verdiği güven ve motivasyon için teşekkür etti. Plaketini alırken söz alan Dr. Süleyman Erol ‘Başarı takım işidir, siz olmasaydınız bu başarı olmazdı.’ diye konuşarak ‘Başarımız bir ekip çalışmasının sonucudur ve bu nedenle de kalıcıdır. Hiçbir zaman ‘ben yaptım’ demedim, başarı tek kişilik olmamalıdır, tek kişilik ise de anlamlı değildir’ diye konuştu.

Creditwest’in başarısını çok iyi bir takım olmalarına, yıllarca insan kaynağına yapılan yatırımların bir sonucu olduğunu vurgulayarak, çalışanlara çok fazla değer verdiklerini, çok kaliteli gençlerle çalıştıklarını, onları sürekli kariyerlerinde ilerlemeleri için teşvik ettiklerini ve başarmak için uygun ortamı oluşturduklarını, böylelikle başarıya hep birlikte çalışarak ulaştıklarını dile getirdi. Erol ‘İşe girdiğim tarihi ben unutmuştum, benim için çok büyük bir sürpriz oldu ve böyle bir gecenin düzenlenmesi beni çok duygulandırdı. Ekip arkadaşlarımın takdiri ve onların elinden aldığım anı plaketi benim için hediyelerin en değerlisidir. ’ dedi.

Creditwest’in farkının sağladığı birlik ve beraberlikten geçtiğini ekleyen Dr. Süleyman Erol, uluslararası araştırma kuruluşu AON Hewitt tarafından yapılan çalışmalara göre Creditwest’in çalışan memnuniyetinin %94 puan ile en yüksek kurumlardan birisi haline geldiğini, şu anda yeni mezun gençlerin çalışmak için ilk tercih ettikleri kurum olduğunu, takım ruhu ve çalışan motivasyonunu daha ileri taşımak için çalışmaya devam edeceklerini ekledi.