| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > Creditwest Çalışanları ve Müşterilerinden SOS Çocuk Köyüne Anlamlı Bağış

Creditwest Çalışanları ve Müşterilerinden SOS Çocuk Köyüne Anlamlı Bağış

Creditwest çalışanları yılbaşı sebebiyle SOS Çocuk Köyü çocukları için anlamlı bir bağışta bulundu. Creditwest Bank bünyesinde 70’e yakın çalışan hediye bağışı için topladıkları 1080 TL ile SOS Çocuk Köyü çocukları için eğitici oyuncaklar aldı. Ayrıca İngiliz gönüllü müşterilerin girişimi ile başlatılan ‘SOS Çocukları için Hediye Kampanyası’ için Creditwest Bank şubelerinde toplanan 132 hediye ise SOS Çocuk Köyü’ne teslim edilecek.

SOS Çocukköyü Kreşinde eğitim gören çocuklar ile SOS Çocuk köyünde kalan çocuklar için alınan eğitici oyuncakların bağışı için Creditwest Bank çalışanları adına SOS Çocuk Köyü tarafından teşekkür belgesi verildi. Creditwest Bank çalışanları aldıkları hediyeleri SOS Çocuk köyü’ne teslim ederek köydeki bir eve konuk olma imkanı buldu.

AKARSU: SOS ÇOCUK KÖYÜ BAĞIŞ VE YARDIMLARLA HİZMETİNİ SÜRDÜRÜYOR

SOS Çocuk Köyü Müdürü Ahmet Akarsu ziyaret ve bağışla ilgili bilgi vererek SOS Çocukköyü Derneği çatısı altında yaşayan korunmaya muhtaç çocuklar ile Aile Güçlendirme Projesi bünyesinde toplam 300 çocuk bulunduğunu ve SOS Çocuk Köyü’nün bağış ve yardımlarla hizmetini sürdüren bir hayır kurumu olduğunu belirtti. Akarsu, kurum kuruluşlardan gelecek bağışların SOS Çocuk köyü için çok önemli olduğunu ve Creditwest gibi kurumsal firmaların çalışanlarını da SOS gönüllüleri arasında görmek istediklerini belirtti.

ÇELEBİ: ÇALIŞANLAR GÜZEL BİR SOSYAL DAYANIŞMA ÖRNEĞİ SERGİLEDİ

Banka adına bilgi veren Insan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, SOS Çocuk köyü için çalışanların ve şubelerin gerçekleştirdiği bu çalışmanın güzel sosyal yardımlaşma örneği olduğunu belirterek Creditwest Bank yönetiminin sosyal sorumluluk çalışmalarına önem verdiğini belirtti. Çelebi, SOS Çocuk köyüne yaptıkları ziyarette başta SOS Çocuk köyü Müdürü Ahmet Akarsu olmak üzere tüm SOS yetkililereine ve konuk oldukları eve teşekkür etti.

 

sos

Facebook