| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > Creditwest Bank’tan 50 bebeğe First Hesap Birikim Çeki

Creditwest Bank’tan 50 bebeğe First Hesap Birikim Çeki

İBRAHİM BEBEĞİN İLK BİRİKİMİ CREDITWEST’TEN!

Creditwest Bank’ın yeni kredi ürünü olan Hazır Sağlık Kredisi’nın tanıtım kampanyası çerçevesinde 50 bebeğe First Hesap Birikim Çekleri verilmeye başlandı. Geçtiğimiz gün İlknur-Hasan Bıçaklı çiftinin Cyprus Life Hospital’de dünyaya gelen oğulları İbrahim bebeğe First Hesap Birikim çeki, Creditwest Bank Taşkınköy Şubesi çalışanları tarafından takdim edildi.
Tepebaşı’nda ikamet eden Bıçaklı ailesine yeni katılan İbrahim bebeğe verilen hediye için anne İlknur Bıçaklı ‘Çocuğumuzun geleceği için şimdiden birikim yapmak istiyoruz.’ diyerek mutluluğunu ifade etti. Banka yetkilileri tarafından İlknur Bıçaklı’ya, First Hesabın uzun vadeli birikimde normal bir mevduattan çok daha avantajlı olduğu bilgisi de ziyaret sırasında verildi.
Hazır Sağlık Kredisi’nın tanıtım kampanyası kapsamında 1 Mayıs-30 Mayıs tarihleri arasında doğan toplam 50 bebeğe 50 TL değerinde First Hesap Birikim Çeki Creditwest Bank tarafından hediye ediliyor.

HAZIR SAĞLIK KREDİSİ DOĞUM, ESTETİK VE DİŞ TEDAVİLERİNDE KULLANILABİLİYOR

Hazır Sağlık Kredisi ile ilgili bilgi veren Bireysel Pazarlama Müdürü Funda Gazi, Hazır Sağlık Kredisi’nin bireysel müşterilerin ihtiyacına yönelik olarak tasarlandığını ve Mayıs ayında Creditwest Bank tarafından piyasaya sunulduğunu belirtti. Gazi, Creditwest Bank Hazır Sağlık Kredisinin doğum, estetik ve dış sağlığı gibi operasyonları kapsadığını belirterek, Hazır Kredinin diğer kredilerden farkının, kredilendirme işleminin bankada değil anlaşmalı kuruluşta gerçekleşmesi olduğunu söyledi.
Bireysel Pazarlama Müdürü Funda Gazi, Hazır Kredi kapsamında tatil, sağlık, eğitim, dayanıklı tüketim ve elektronik eşya sektöründe toplam 117 firma ile anlaşmaları olduğunu ve Creditwest Bank’ın müşteriyi satış yerinde ve anında kredilendirerek piyasanın canlanmasına önemli katkıda bulunduklarını ifade etti.