| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > Creditwest Bank Yöneticilerine İzmir’de Motivasyon Toplantısı Düzenledi

Creditwest Bank Yöneticilerine İzmir’de Motivasyon Toplantısı Düzenledi

Creditwest Bank İnsan Kaynakları bölümü tarafından Creditwest Bank yöneticilerine yönelik 7-9 Nisan tarihlerinde İzmir Çeşme’de Motivasyon Toplantısı düzenlendi. Motivasyon artırma amacıyla düzenlenen etkinlikte yöneticilere hayatta daha mutlu ve başarılı olmak amacıyla teorik ve pratik bilgiler içeren bir günlük bir eğitim verildi .

İstanbul merkezli Funofis  eğitim şirketinden uzman eğitmenlerle Çeşme Sheraton Hotel’de düzenlenen 08 Nisan’daki eğitime yaklaşık 30 yöneticisi katılım gösterdi.

Eğitimin ilk bölümünde Mizah Atölyesi eğitmeni Cengiz Ferhat Altay tarafından doğaçlama egzersizler ile mizah üretimi ve stresle mücadele teknikleri öğretildi. Ardından Nefes ve Kahkaha Yogası Eğitmeni Selin Yetimoğlu tarafından doğru nefes tanımı ve uygulamalı nefes tekniklerini içeren Nefes ile Stres Yönetimi Atölye’si gerçekleşti. Eğitim programının son bölümünde Hayatın Ritmi Atölyesi adlı eğitimle (Müzik ile Doğaçlama Becerileri ve takım Psikolojisi), farklı grupların tek bir uyum yaratabilmesini sağlamak ve akışı bozmadan grup içinde katkılar sağlayabilme yolları ile ilgili Psk. Özgür Fatih Ataç tarafından eğitim verildi.

ÇELEBİ:

Creditwest Bank Insan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, eğitim ile ilgili verdiği bilgide Creditwest Bank’ın tüm pozisyonlarında yer alan çalışanları için eğitim ve gelişim programı olduğunu belirtti.

Çelebi, Kurumda çalışan tüm personelin verimliliğini en üst seviyeye getirebilmek, başarı ve hedef odaklı çalışmalarını sağlamak, hedeflerine ulaşmalarını sağlamak, çalışma süreçlerini olumlu yönde etkilemek, kendi kendilerine liderlik yapabilme becerilerini kazandırmak, üst ve alt çalışan personelin performansını arttırarak iş başarı çıtasını yükseltmek için birçok eğitim düzenlediklerini ifade etti.

Özellikle bu eğitime Yöneticilerin katıldığını, bankacılık sektöründe çok yoğun ve stresli olarak çalıştıklarını, bu ortamlardan birazda olsa uzaklaşıp, yönetim takımı olarak birlikte birçok şeyi takım olarak başarabilmenin ne kadar keyifli olduğunu vurgulamk istediklerini ifade etti.

Çelebi, kurumlar büyüdükçe yöneticilerin işlevlerinin öneminin arttığını ve 250’nin üzerinde çalışanı olan Creditwest Bank’ın Çalışanlarına üst düzeyde değer verdiğini açıkladı.

Motivasyon toplantısının son gününde ise Creditwest Bank yöneticileri Çeşme’de bu yıl 8.si gerçekleşen Ot Festivaline katıldılar.