| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > Creditwest Bank Yöneticilerine Golf Eğitimi Verildi

Creditwest Bank Yöneticilerine Golf Eğitimi Verildi

Creditwest Bank, şirket içi aktiviteleri çerçevesinde Korineum Golf & Beach Resort’da Creditwest Bank yöneticilerine yönelik golf eğitimi düzenledi.

Creditwest Bank Insan Kaynakları bölümü tarafından düzenlenen eğitimde Creditwest Bank yöneticileri 3 haftayı kapsayacak 2’şer saatlik eğitimlerle temel golf sporu ile ilgili teorik ve pratik bilgiler aldı. Golf sporunun inceliklerinin anlatıldığı eğitimde yöneticiler hem spor yaptılar hem de keyifli vakit geçirdiler.

Konu ile ilgili bilgi veren Creditwest Bank Insan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Creditwest Bank yöneticileri için düzenlenen bu aktivitenin doğa içinde oynanabilecek en güzel sporlardan biri olduğunu ve eğitmen eşliğinde dersler alınarak Yöneticilerin Golf Sporunu yakından tanımlarını sağladıklarını belirtti.

Amaçlarının çeşitli aktiviteler yaparak birçok konuda çalışanların içindeki ilgi alanlarını da keşfetmelerine fırsat sağlamak olduğunu belirtti. Bu tür aktivitelerin çalışanlar arasında samimi ve sıcak ilişkilerin kurulmasına, keyifli zaman geçirilmesinde büyük bir katkı sağladığını iletti. Bu aktiviteleri gerçekleştirdikleri içinde çalışanlardan çok olumlu geribildirimler aldıklarını, bu nedenle Çelebi bu aktiviteleri organize etmeye devam edeceklerini iletti.