| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Eğitim > Creditwest Bank Yöneticileri Performans Eğitimine Katıldı

Creditwest Bank Yöneticileri Performans Eğitimine Katıldı

Performans_Egitim_Banner

Bankacılıkta 18 yıldır hizmet veren ve istihdamları ile sektörde öne çıkan Creditwest Bank, çalışanlarının  yetkinliklerini, motivasyon ve performanlarını artırmak için profesyonel eğitim programları düzenlemeye devam ediyor. Her geçen gün büyüyen ve hizmet kalitesini artıran Creditwest Bank yaklaşık 30 yöneticisinin katıldığı  Performans Geribesleme Eğitimi düzenledi.

Ayaroğlu Hayat Atölyesi’nden Eğitmen Nuray Ayaroğlu tarafından  verilen Performans Geribesleme Eğitimi’ne katılan Creditwest Bank’ın yöneticileri, katıldıkları performans görüşmelerini daha etkin düzenlemek için ilgili eğitimi aldı.

Eğitime katılan yöneticilere kişisel yetkinliklerinin artırılması, performans değerlendirmeleri sonucunda çalışanlara nasıl geri bildirim sağlayacakları ve koçluk konularında bilgiler verildi.

Amaç Çalışanların Motivasyon ve Kişisel Gelişimini Sağlamak

Konu ile ilgili bilgi veren Creditwest Bank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, bir kurumun başarılı olması için en önemli unsurlardan birinin çalışanların gelişime açık, motivasyonunun yüksek ve işe bağlı olmasından geçtiğini ve bunu sağlamak için çalışan ile yöneticinin açık iletişim ile çalışmasının şart olduğunu belirtti. Yöneticilerin çalışanlar ile yaptığı performans görüşmesinin verimli geçmesi için bilgi alışverişinin yüksek olması, hata ve başarıların paylaşımcı bir yöntemle sahiplenilmesi gerektiğini belirten Çelebi,  her kurumun sağlıklı bir performans değerlendirme sisteminin olmasının gerekliliğinin altını çizdi.

Çelebi, Performans Yönetiminin; organizasyon, takım ve birey performansının arttırılmasına yönelik yapılan ve yönetim tarafından sahiplenilerek yürütülen İnsan Kaynaklarının en önemli süreci olduğunu belirtti.