| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Eğitim > Creditwest Bank İK Ekibi İnsan Yonetimi Kongresine Katıldı

Creditwest Bank İK Ekibi İnsan Yonetimi Kongresine Katıldı

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) tarafından bu yıl 25’incisi düzenlenen ve iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getiren İnsan Yönetimi Kongresi’ne bu yıl Creditwest Bank Insan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi ve Yönetmen Yardımcısı Bilge Alsancak katıldı. Creditwest Bank Insan Kaynakları ekibi 2 günlük kongreye katılarak iş dünyasındaki dönüşüm ve yeni trendler ile ilgili bilgiler aldı.

Türkiye’den olduğu kadar dünyadan da iş ve insan yönetimi alanında iz bırakan konuşmacıların yer aldığı kongre, 80’e yakın konuşmacı ve 40’tan fazla oturuma sahne oldu. İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Salonu’nda üç bine yakın profesyonelin ağırlandığı kongrede bu yıl, değişen liderliğin sayısız yüzü, dijitalleşen dünyada hayatta kalmak ve karar almak, eskimiş sistemleri yıkarak yerine yenisini yapmak, adalet ve kurum içi cesaret, bir kariyeri bin kariyere çevirmek gibi pek çok konu konuşuldu.

Kongre’nin 25’inci yılı açılış konuşmasını PERYÖN Başkanı Berna Öztınaz yaptı. Ardından  TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik konuşması yer aldı.

Kongrede; BOYNER Grup CEO’su Cem Boyner , EAPM (Avrupa İnsan Yönetimi Derneği) ve CIPD Enterprises Ltd. Yönetim Kurulu Başkanı Bob Morton ve The Networking B.V. şirketi ile dünya çapında büyük üne sahip olan Charles Ruffolo, Pegasus Havayolları CEO’su Mehmet Nane, Sandoz Türkiye ve Ortadoğu Başkanı Novartis Grup Türkiye Başkanı Dr. Altan Demirdere, Yönetici İş İnsanı Ahmet Coşar, Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi, Alvimedica Yönetim Kurulu Başkanı Leyla Alaton, komedyen, yazar Kaan Sekban, MERLIN Beyond Coaching Into Wisdom Kurucu Üyesi Tunçel Gülsoy, Yazar Şermin Çarkacı, Futurist Sohail Inayatullah, Suteks Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Nur Ger ve Betek Boya Kimya Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Gözde Akpınar da diğer önemli konuşmacılar arasında yer aldı.

Konu ile ilgili bilgi veren Creditwest Bank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Crreditwest Bank’ın Insan Kaynakları ile ilgili dünyadaki gelişmeleri yakından takip ettiğini, her yıl Insan Kaynakları ile ilgili yeni trendleri takip için kongrelere katıldığını belirtti.