| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Eğitim > Creditwest Bank Çalışanları Güvenli Sosyal Medya Eğitimi Aldı

Creditwest Bank Çalışanları Güvenli Sosyal Medya Eğitimi Aldı

Sosyal medyanın günümüzdeki önemi bilindiğinden bankacılık sektöründe öncü Creditwest Bank 40 çalışanına “Güvenli Sosyal Medya” konusunda eğitim düzenledi. DAÜ – Sürekli Eğitim Merkezi ile işbirliği yapılarak Kurumsal İletişim Koordinatörü Raziye Nevzat tarafından verilen eğitim Girne’de Acapulco Otel’de gerçekleştirildi. Çalışanlara eğitim sonrasında eğitim sertifakaları da verildi.
Creditwest Bank Insan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, eğitim ile ilgili verdiği bilgide Creditwest Bank’ın tüm pozisyonlarında yer alan çalışanları için eğitim ve gelişim programı yürüttüklerini belirtti. Çelebi, özellikle son dönemlerde sosyal medya üzerinde bazı bankaların adı kullanılarak kişilerden kredi kartı bilgileri istenildiğini bu nedenle çalışanların güvenli sosyal medya kullanımı konusunda bilgilendirme ihtiyacı duydukları için bu eğitimi gerçekleştirdiklerini açıkladı.
Çelebi, güvenli sosyal medya kullanımının hem bankanın itibarı hem de çalışanlar açısından önemli olacağından şirket içinde sosyal medyayı en aktif kullanan çalışanlara bu eğitimi verdiklerini dile getirdi. Çalışanların bilinçlendirilmesinin ve bu bilgileri diğer çalışanlara da yaymanın öneminden bahseden Çelebi, eğitimde yeni medya araçları konusunda da çalışanların bilgilendirildiğinden bahsetti.
Creditwest Bank Insan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, kurumlar büyüdükçe çalışanların eğitiminin çok daha fazla önemli olduğunu ve 270’nin üzerinde çalışanı olan Creditwest Bank’ın ‘İnsana Yatırım’a üst düzeyde değer verdiğini açıkladı.