| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > Creditwest Bank Yöneticileri Gelişim Programlarını Tamamladı

Creditwest Bank Yöneticileri Gelişim Programlarını Tamamladı

Bankacılık sektöründe öncü Creditwest Bank’ın tüm yöneticilerinin katıldığı 4 ay süren ‘Yönetici Gelişim Programı’ tamamlandı. Uluslararası eğitim kurumları işbirliğinde üst düzey yönetici eğitimleri ve koçluğu hizmetleri sunan HumanGroup tarafından yürütülen programda 36 Creditwest Bank yöneticisi yönetsel ve bireysel Gelişim konularında üç modülden oluşan eğitimlerini aldı.
Klinik Psikolog Psikodramatist Cafer Çataloluk ve Bireysel Örgütsel Gelişim Yönetici Koçu Özlem Rodoslu’nun yürüttüğü eğitim programında yöneticilere kişisel farkındalık ve liderlik eğitimleri interaktif sunum teknikleri kullanılarak verildi.
Port Cratos’ta gerçekleşen eğitimlerin sonunda katılımcılara EDA® onaylı eğitim sertifikaları sunuldu.

ÇELEBİ: MUTLU ÇALIŞANLAR İÇİN SÜREKLİ KENDİSİNİ GELİŞTİREN YÖNETİCİLER GEREKİR

Creditwest Bank Insan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, eğitim ile ilgili verdiği bilgide Creditwest Bank’ın tüm pozisyonlarında yer alan çalışanları için eğitim ve gelişim programı yürüttüklerini belirtti. Çelebi, özellikle bu eğitimde yöneticileri baz aldıklarını ifade ederek ‘Verimli bir kurum ve mutlu çalışanlar için yöneticilerin her daim bireysel ve yönetsel özelliklerinin farkında olması gerekir’ diye konuştu. Yöneticilerin çalışanlardan farklı olarak tüm olaylara makro düzeyde bakabilmesi gerektiğini de belirten Çelebi, bunun için farkındalık eğitimlerinin çok yardımcı olduğunu belirtti.
Çelebi, kurumlar büyüdükçe yöneticilerin işlevlerinin öneminin arttığını ve 250’nin üzerinde çalışanı olan Creditwest Bank’ın ‘İnsana Yatırım’a üst düzeyde değer verdiğini açıkladı.