| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > Creditwest Bank Çekleri Artık Türkiye’deki İş Bankası ve Vakıflar Bankasın’da Anında Tahsil Edilebiliyor

Creditwest Bank Çekleri Artık Türkiye’deki İş Bankası ve Vakıflar Bankasın’da Anında Tahsil Edilebiliyor

Creditwest Bank Yeni Nesil İnternet Bankacılığı Hayata Geçti

Bankacılık sektöründe 20 yıllık tecrübesiyle faaliyet gösteren Creditwest Bank, mevcut internet bankacılık altyapısını geliştirerek Yeni Nesil İnternet Bankacılığı’nı hayata geçirdi.  İnternet Bankacılığı’na özel ürünler de geliştiren Creditwest Bank, e-mevduat ve e-kur ürünlerini hizmete sundu. Böylece internet müşterileri daha avantajlı kur ve mevduat faiziyle işlem yapabiliyor.

Konu ile ilgili bilgi veren Creditwest Bank Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gürol Güngör, dünyada bankacılık sisteminin, müşterilerin hayatını kolaylaştırmak için teknoloji ile entegre edilmesini yakından takip ettiklerini ifade etti. Creditwest Bank’ın özellikle son 5 yılda teknolojik altyapısına önemli bir işgücü ve finansal yatırım yaptığını söyleyen Güngör, bu yatırımın rakamlarla son 5 yılda 2,6 milyon TL’ye ulaştığını söyledi.

BANKACILIK İŞLEMİ ARTIK INTERNETTEN YAPILABİLİYOR

TEK KULLANIMLIK ŞİFRE İLE GÜVENLİ GİRİŞ

Konu ile ilgili bilgi veren Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gürol Güngör,  internet bankacılık sistemine daha güvenli ve kolay erişmek için tek kullanımlık SMS şifre uygulamasını hayata geçirdiklerini ifade ederek bunun için Creditwest Bank müşterilerinin cep telefon numaralarının sistemlerinde kayıtlı olmasının yeterli olduğunu açıkladı.

KREDİ KARTI İLE İLGİLİ TÜM İŞLEMLER VE ANINDA NAKİT AVANS ARTIK MÜMKÜN

Yerel 6 güçlü bankanın ortak kredi kartı Cardplus’a sahip Creditwest Bank müşterileri için internet bankacılık sistemlerine yeni fonksiyonlar eklediklerini belirten Güngör, ‘Kredi kartı müşterilerimiz artık internet bankacılığından detaylı ekstre görüntüleyebiliyor, kendi ve başkasına ait Cardplus kartlarını ödeyebiliyor.’ diye konuştu. Güngör, internet bankacılığı üzerinden nakit avans işlemlerinin de artık kolaylıkla yapıldığını belirtti.

PARA TRANSFERİ ARTIK DAHA GELİŞMİŞ VE HIZLI

Güngör, internet bankacılığı üzerinden para transferi işleminin fonksiyonlarını her geçen gün geliştirdiklerini söyleyerek,  ‘Artık şubeye gelmeden internet üzerinden bankamıza ait hesaplar arası transferler ile, yurtiçi yerel ve yabancı banklara para transferi ile yurtdışı bankalarına para transferini TL ve döviz bazında kolaylıkla yapılabiliyor.’diye konuştu.

TİCARİ VE BİREYSEL MÜŞTERİLERE ÖZEL SAYFA

Creditwest Bank Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gürol Güngör, ticari ve bireysel müşterilerin internet bankacılığındaki ihtiyaçlarının farkı olduğunu belirterek, bu farkı iyi analiz ettiklerini ve Ticari müşterilerin sayfalarına özel yeni fonksiyonlar geliştirdiklerini söyledi. Güngör, artık aynı kurumsal şirkete ait birden fazla kullanıcıyı tanımlama ve farklı yetkilendirme seçeneklerini de sunduklarını söyleyerek firmaların bordro hazırlama ile  maaş ödemelerini de internet üzerinden ileriki dönemde yapabileceklerini ifade etti.