| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > Creditwest Bank Çalışanlarına Muhteşem Yılbaşı Partisi

Creditwest Bank Çalışanlarına Muhteşem Yılbaşı Partisi

-BAŞARILI BİR YILIN YORGUNLUĞUNU ATAN 260 CREDİTWEST ÇALIŞANI TANGO TO BUDDHA’DA DOYASIYA EĞLENDİ
-10.YIL VE 15.YILINI DOLDURAN ÇALIŞANLARA PLAKETLERİ VE KIDEM ALTINLARI TAKDİM EDİLDİ

Kuzey Kıbrıs genelindeki 14 Creditwest Bank Şubesi, Creditwest Bank Genel Müdürlük, Creditwest Insurance ve Creditwest Finance’ın 260 Creditwest çalışanı başarılı ve verimli geçen 2013 yılının yorgunluğunu Tango To Buddha’da düzenlenen yılbaşı partisinde attı.
İnsan Kaynakları tarafından organize edilen gecede 15. hizmet yılını dolduran 3 çalışana ve 10. hizmet yılını dolduran 5 çalışana hizmet plaketleri ve kıdem altınları Altınbaş Holding ve Creditwest yönetimi tarafından takdim edildi.
Yemeğe Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş ile Altınbaş Holding ve Creditwest Bank Yönetim Kurulu Üyesi Sofu Altınbaş da katılarak 260 Creditwest çalışanına kısa bir konuşma yaptı.
Creditwest Bank Genel Müdürü Süleyman Erol gecede çalışanlara seslenerek; 2013 yılında bankanın büyümeye devam ederek Kuzey Kıbrıs’ın en büyük özel bankası olduğunu ve bu başarıda çalışanların rolünün büyük olduğunu belirtti.
10. hizmet yılını dolduran Selda Büyükeğilmez, Sevim Billuroğlu ve Eribe Portakalcıoğlu’na plaketleri ve altınları Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş tarafından verilirken, 15. hizmet yılını dolduran Hüseyin Güren, Fattiye Tülekoğlu’na plaketleri ve altınları Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş takdim edildi. 15. Hizmet yılını dolduran Serkan Okalper’e ve 10. Hizmet yılını dolduran Cemaliye Üstonsoy’a plaketi Altınbaş Holding ve Creditwest Bank Yönetim Kurulu üyesi Sofu Altınbaş tarafından verildi. 10. Hizmet yılını dolduran Remziye Akça Kıray’a ise plaketi ve altını Creditwest Bank Genel Müdürü Süleyman Erol tarafından takdim edildi.
Konuşmalar ve plaket takdiminin ardından 260 Creditwest çalışanı doyasıya eğlendi.

 

yılbaşı

Facebook