| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > Creditwest Bank Çalışanlarına Muhteşem Yılbaşı Partisi

Creditwest Bank Çalışanlarına Muhteşem Yılbaşı Partisi

BAŞARILI BİR YILIN YORGUNLUĞUNU ATAN 270 CREDITWEST ÇALIŞANI TANGO TO BUDDHA’DA DOYASIYA EĞLENDİ

10.YIL, 15.YILINI VE 20.YILINI DOLDURAN ÇALIŞANLARA PLAKETLERİ VE KIDEM ALTINLARI TAKDİM EDİLDİ

Kuzey Kıbrıs genelindeki 14 Creditwest Bank Şubesi, Creditwest Bank Genel Müdürlük, Creditwest Insurance ve Creditwest Finance’ın 270 Creditwest çalışanı başarılı ve verimli geçen 2015 yılının yorgunluğunu Tango To Buddha’da düzenlenen yılbaşı partisinde attı.

İnsan Kaynakları tarafından organize edilen gecede 20. Hizmet yılını dolduran 1 çalışana, 15. hizmet yılını dolduran 4 çalışana ve 10. hizmet yılını dolduran 5 çalışana hizmet plaketleri ve kıdem altınları Altınbaş Holding ve Creditwest yönetimi tarafından takdim edildi.

Yemeğe Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş, Alpet Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, Altınbaş İcra Kurulu Başkanı ve Creditwest Bank Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Biçer, Creditwest Bank Yönetim Kurulu üyesi Ufuk Karakaya 270 Creditwest çalışanlarına kısa bir konuşma yaptı.

Creditwest Bank Genel Müdürü Dr. Süleyman Erol gecede çalışanlara seslenerek; 2015 yılında da bankanın sağlıklı büyümesini sürdürmeye devam ederek Kuzey Kıbrıs’ın en büyük özel sermayeli bankası olduğunu ve bu başarıda en büyük rolünün çalışanlara ait olduğunu belirtti. Erol, konuşmasında “Büyük olmanın sorumluluk getirdiğinin farkındayız, halkımızın güven ve desteğiyle bu sorumluluk duygusuyla hareket edeceğiz. Şu anda Kuzey Kıbrıs ekonomisine en büyük desteği biz veriyoruz ve buna yeni yılda da devam edeceğiz.” dedi

10. hizmet yılını dolduran Ajda Bozkurt, Pınar Kesat, Mustafa Poyraz, Servet Tuna, Özlem Sefi ve 15. hizmet yılını dolduran Şahin Pekel, Sezel Toruntay, Serkan Öztanoğlu, Hicran Kanat ve 20.yılını dolduran Sevtap Mağaracı kıdem hediyelerini Altınbaş Holding Yöneticilerinden teslim aldı.

Konuşmalar ve plaket takdiminin ardından 270 Creditwest çalışanı Rober Hatemo ile doyasıya eğlendi.