| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > Creditwest Bank Çalışanlarına Muhteşem Yılbaşı Partisi

Creditwest Bank Çalışanlarına Muhteşem Yılbaşı Partisi

BAŞARILI BİR YILIN YORGUNLUĞUNU ATAN 270 CREDITWEST ÇALIŞANI MAXİM ROYAL’da DOYASIYA EĞLENDİ

10.YIL, 15.YILINI VE 20.YILINI DOLDURAN ÇALIŞANLARA PLAKETLERİ VE KIDEM ALTINLARI TAKDİM EDİLDİ.

Kuzey Kıbrıs genelindeki 12 Creditwest Bank Şubesi, Creditwest Bank Genel Müdürlük, Creditwest Insurance ve Creditwest Finance’ın 270 Creditwest çalışanı başarılı ve verimli geçen 2016 yılının yorgunluğunu Creditwest İnsan Kaynakları tarafından Maxim Royal’de düzenlenen yılbaşı partisinde attı.

Her yıl Creditwest İnsan Kaynakları tarafından organize edilen gecede 20. Hizmet yılını dolduran 7 çalışana, 15. hizmet yılını dolduran 3 çalışana ve 10. hizmet yılını dolduran 6 çalışana hizmet plaketleri ve kıdem altınları Altınbaş Holding ve Creditwest yönetimi tarafından takdim edildi.

Yemeğe Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Altınbaş Holding Fahri Başkanı Ali Altınbaş, Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş, Alpet Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş,  Altınbaş Holding CEO’su Mehmet Sait Kayahan, Creditwest Bank Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Karakaya katıldı.

Geceye kokteyl eşliğinde İrem Barani’nin güzel şarkıları ile başlayan konuklar sonrasında Türkiye’nin ünlü isimlerinden oyuncu ve sunucu Yavuz Seçkin’in canlandırdığı taklitlerle kahkahalar atarak devam ettiler. Gecenin final kısmında Türkiye’nin en başarılı seslerinden Altay sahne aldı. Altay Creditwest çalışanlarına müthiş bir müzik ziyafeti yaşattı. Hemen hemen hiç oturmadan şarkılara eşlik eden çalışanlar, doyasıya eğlenerek unutulmaz bir gece yaşadı.

10. hizmet yılını dolduran Dr. Süleyman Erol, Teslime Oltan, Sevcan Omaçoğlu, Huriye Efecan Denizoğlu, Elif Kaya, Hakan Fidan’a 15. Hizmet yılını dolduran Gülen Yusufoğlu, Remzi Cengiz, Ali Özören’e ve 20. Hizmet yılını dolduran Nahide Alpcan, Fatma Kaptan, Elçin Özada, Sonfer Salih Aktunç, Suphi Çıldır, İbrahim Arap ve Mehmet Uzun’a Plaketleri ve kıdem hediyeleri Altınbaş Holding Yöneticileri tarafında teslim edildi.