| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > Creditwest Bank Ailesi Gemikonağı’ndaki Happy Hour’da Buluştu

Creditwest Bank Ailesi Gemikonağı’ndaki Happy Hour’da Buluştu

Creditwest Bank müşterilerine sunduğu kaliteli bankacılık hizmetinin yanısıra çalışan memnuniyetine verdiği değer ile sektörde fark yaratıyor. Şirket içi iletişime özel önem veren Creditwest Bank, İnsan Kaynakları bölümü aracılığı ile yıl içerisinde birçok aktivite düzenliyor. Bu aktivitelerin sonuncusu geçtiğimiz gün Gemikonağı bölgesinde gerçekleşti.

Güzelyurt ve Gemikonağı bölgesinde bulunan 2 Creditwest Bank şube çalışanları, Lefkoşa’da bulunan 4 farklı şube çalışanları, Genel Müdürlükten 5 farklı bölümün çalışanları ve tüm yöneticilerin katıldığı etkinlik geçtiğimiz gün Gemikonağı’ndaki Friends Coffee Shop & Pub’da happy hour etkinliğinde buluştu.

ÇELEBİ: BANKA İÇİ İLETİŞİM VE MOTİVASYONU KORUMAK ÖNCELİĞİMİZ

Creditwest Bank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi , Creditwest Bank olarak, 2015 Yılından itibaren her bölgede aktivite yaparak aynı bölgede çalışan ekip arkadaşların birbirleriyle daha fazla iletişim kurmalarını ve yöneticilerin tüm bölge çalışanlarını yakından tanıyarak keyifli vakit geçirmelerini sağlamayı amaçladıklarını ifade etti. Bankanın İnsan Kaynakları bölümü tarafından organize edilen etkinliğe katılan 80’e yakın Creditwest’li güzel bir akşamın geçirmenin mutluluğunu yaşadı. Konu ile ilgili bilgi veren İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Creditwest Bank olarak 2015 yılında şirket içi iletişimi arttırmak, motivasyonlarını yükseltmek ve çalışanları bir araya getirerek keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacı ile her ay sosyal aktivite düzenlediklerini bildirdi.