| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
Hakkımızda > Bizden Haberler > CREDITWEST 20. YIL ORMANI’NA İLK FİDANLAR DİKİLDİ

CREDITWEST 20. YIL ORMANI’NA İLK FİDANLAR DİKİLDİ

Bankacılık sektöründe 20. hizmet yılına giren Creditwest Bank, Kıbrıs’ın ağaçlandırılması ve yangınların önlenmesi amacıyla KKTC Çevre ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Orman Dairesi ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde 28 Mart 2014, Cuma günü Hamitköy’deki yeni Çevre Yolu üzerinde fidan dikme etkinliği düzenledi.
2014-2015 Ağaçlandırılma Dönemi’nde 20,000 fidana tamamlanacak proje ile ilgili olarak gerçekleşen etkinliğine Çevre ve Doğal Kaynaklar Bakanı Sayın Hamit Bakırcı, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Creditwest Bank Yönetim Kurulu Üyesi Sofu Altınbaş, Altınbaş Holding CEO’su Cengiz Biçer, Creditwest Bank Genel Müdürü Süleyman Erol ile Orman Dairesi ve Creditwest Bank yetkilileri katılım gösterdi. Atleks Sanverler Ortaokulu öğrencilerinin de katıldığı etkinlikte ilk fidanlar dikildi…

BAKIRCI: TÜM KURUMLARA ÖRNEK OLMASINI ARZULUYORUZ

KKTC Çevre ve Doğal Kaynaklar Bakanı Sayın Hamit Bakırcı etkinlikte yaptığı konuşmada Creditwest Bank’ın 20. Yılında 20.000 fidan projesinin önemli bir proje olduğunu, Altınbaş Holding’in bu girişiminin diğer kurum ve şahıslara örnek olmasını arzuladığını belirtti. ‘ Hamitköy Çevre Yolu üzerinin ağaçlandırması için Bakanlık olarak çalışacağız’ diyen Bakırcı, Çevre konusunun her geçen gün öneminin artacağını ifade etti.

ALTINBAŞ: HER YIL 5000 FİDAN DAHA

Fidan dikim törenine katılan Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Hamitköy yol üzerinde Holding ve bünyesindeki kurumların katkısı ile dikilecek  20.000 fidana her yıl 5000 fidan daha ekleyeceklerini belirtti. Altınbaş, KKTC Çevre ve Doğal Kaynaklar Bakanı Sayın Hamit Bakırcı ve  Orman Dairesi yetkililerine de teşekkür ederek, ağaçlandırma konusunda yaptıkları çalışmaları takdirle izlediklerini ifade etti.

BİÇER: KUZEY KIBRIS’A YATIRIMLARIMIZ SÜRECEK

Etkinlik için adada bulunan Altınbaş Holding CEO’su Cengiz Biçer ise Holding ve bağlı kurumların her geçen gün büyüdüğünü ve bu büyümeye paralel olarak sosyal sorumluluk alanındaki çalışmalarının da artacağını belirtti. Biçer, Creditwest Bank’ın 20. Yılında Kuzey Kıbrıs’ın en büyük özel bankası konumuna ulaşması ile ülkeyi daha iyi yerlere taşıyacak sosyal projeleri olacağını açıkladı. Biçer, Kuzey Kıbrıs ekonomisine önemli katkıları olan Creditwest Bank’ın önümüzdeki dönemde çevre, kültür sanat ve eğitim alanlarında önemli sosyal projelere imza atacağının da altını çizdi.

EROL: 20 YILDIR BİZİ TERCİH EDEN HALKIMIZA BORCUMUZU ÖDÜYORUZ

Creditwest Bank Genel Müdürü Dr. Süleyman Erol ise , Creditwest Bank’ın özellikle son 7 yılda bankacılık sektöründen yaklaşık 3 kat daha fazla büyüme kaydettiğini belirterek bu büyümeyi bankacılık piyasasına sundukları yenilikçi ürün ve hizmetler sayesinde müşteriler tarafından tercih edilerek sağladıklarını söyledi. Erol ‘Bizi tercih eden tüm bireysel ve ticari müşterilerimize 20. Yılımızda teşekkür etmek amacıyla 2014 yılında önemli sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştireceğiz.’ diyerek ‘20. Yıl Ormanı’nın bu projelerinden biri olduğunu açıkladı.
Creditwest Bank Genel Müdürü Dr. Süleyman Erol, Orman Dairesi ile gerçekleştirdikleri bu proje ile hem ülkenin ağaçlandırılmasına, hem de yangınların önlenmesine destek olacaklarını belirterek işbirliği sağlayan Çevre ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı ve Orman Dairesi’ne teşekkür etti.

20yılormanı

Facebook