İnternet Bankacılığı

Bireysel

Kurumsal

YENİLENEN Local Pay ile tanışın !

Local Pay uygulamamız ile yanınızda cüzdanınız olmasa bile hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanın tadını çıkarın.

Hemen yenilenen uygulamamızın ayrıcalıklı dünyasını keşfedin, mobil ödemenin keyfine varın .. 

Local Pay Nedir?

Local Pay, Creditwest tarafından sizlere özel olarak sunulan mobil ödeme sistemimizdir. 

Akıllı telefonunuza indirdiğiniz Local Pay uygulaması sayesinde tüm banka kredi kartlarınızı Local Pay’e tanımlayarak veya dilediğiniz hesabınızı kullanarak ödeme yapabilir, geriye dönük ödemelerinizi takip edebilirsiniz, üye işyerlerinin mevcut kampanyalarını takip edebilir, yararlanabilir veya firmalar listesinden size yakın üye işyerlerimizi görüntülyebilirsiniz.

Local Pay’de karttan veya hesabınızdan top-up para yükleme özelliği ile bir başka Local Pay kullanıcısına Local Pay uygulamasında kullanılmak üzere para gönderebilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz kartınızı tanımlamadan, karttan Local Pay’e top-up para yükleyebilir, yüklediğiniz parayı dilediğiniz yerde ve zamanda harcayabilirsiniz.

 Aynı zamanda seçmiş olduğunuz hesabın güncel bakiyesini görebilir, yeterli bakiye olmaması durumunda başka bir hesabı veya yüklediğiniz kredi kartını hemen seçerek hızlı ve kolay bir şekilde ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Local Pay’le öderken anında taksitlendirme imkanı

Artık Local Pay’de CARDPLUS kredi kartından yapacağınız alışverişlerinizi ödeme anında taksitlendirebiliyorsunuz. Alışverişinizi yapıp, ödeme anında taksit miktarını seçip, ödemeyi gerçekleştirmeniz yeterli. Hemen sizde uygulamımızı keşfedin. 

Üstelik Local Pay ile yaptığınız ödemelerde harcadıkça puan kazanabilirsiniz.

Local Pay uygulamasını Appstore veya Playstore’dan indirebilirsiniz.

CREDİTWEST MÜŞTERİSİ OLMADAN LOCAL PAY’E NASIL GİRİŞ YAPILIR ?

  • Artık müşterimiz olmasanız bile Local Pay uygulamımızı kullanabilirsiniz.  Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuza uygulamayı indirmek; açılan ekranda “Kayıt ol” a tıklamak ve sizden istenilen bilgilerle giriş adımlarınız tamamlamanız.

CREDİTWEST MÜŞTERİSİ LOCAL PAY’E NASIL GİRİŞ YAPAR ?

  • Uygulamayı indirdikten sonra, açılan ekrana müşteri numaranızı ve sisteme kayıtlı cep telefonunuzu girin ve adımları tamamlayın.

KART YÜKLEME:

Siz değeri müşterimiz, dilediğiniz bankaya ait kredi kartlarınızı Local Pay’e “Kartlarım” menüsünden, kart ekleyerek artık fiziksel kartınız yanınızda olmasa bile Local Pay uygulaması aracılığı ile kredi kartınızı kullanarak üye işyerimize ödeme yapabileceksiniz

TOP-UP PARA YÜKLEME

  • KENDİME TOP-UP PARA YÜKLEME:Bu özelliğimiz ile dilerseniz kendine hesabınızdan, Local Pay puanınızdan veya kredi kartınızdan para yükleyerek ödeme yapabilirsiniz. Top-up yaparken kart ekstrenize herhangi bir ek masraf yansımayacak olup, sadece top-up yaptığınız tutar kart bakiyesinden Local Pay uygulamasına yüklenecektir. Top-up bakiyelerinizi uygulama içerisinde bulunan “Bakiyelerim” alanından top-up puanlarım olarak görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle dilerseniz kredi kartı bilgilerinizi uygulamaya kaydetmeden de ödeme yapabilirsiniz.
  • BAŞKASINA TOP-UP PARA YÜKLEME:Dilerseniz başka bir Local Pay kullanıcısına, kendi banka hesabınızdan, kredi kartınızdan yada Local Pay puanınızdan, sadece göndereceğiniz kullanıcının Local Pay numarasını girerek para gönderebilirsiniz. Başkasına top-up yaparken kart ekstrenize herhangi bir ek masraf yansımayacak olup, sadece top-up yaptığınız tutar kart bakiyesinden Local Pay uygulamasına yüklenecektir. Siz ve gönderdiğiniz kişi bu işlemi yine Local Pay içerisinde bulunan “Bakiyelerim” menüsü altında top-up puanlarım olarak görüntüleyebilirsiniz.

Digital Limit Nedir ?

Ödeme yaparken param kalmadı derdine son !

Local Pay ile ödemelerinizi daha kolay ve daha da hızlı gerçekleştirebilmeniz için tasarlanmış bir limitli hesap türüdür. Digital Limit’ten yararlanabilmek için hemen başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Digital Limit ile Local Pay’de üye işyerlerimizin Local Pay kullanıcılarına özel paylaştığı indirimlerinden yararlanın.

Digital Limit sayesinde yetersiz bakiye sorunu son buluyor! Digital Limit’le, hesabinizda bakiyeniz olmadığı zaman da ödeme yapabiliyorsunuz.

Aybaşını beklemeden harcama yapabilme imkanı !

Kullandığınız limit için ay sonu son ödeme tarihi olup, son ödeme tarihinde minimum %20 asgari ödeme tutarı yapılma şartı ile Digital Limit’ten yararlanabilirsiniz.

Digital Limit’e hızlı ve pratik nasıl başvururum?

Digital Limitten hızlı ve pratik bir şekilde yararlanmak için en yakın şubemize uğrayarak hizlica basvurabilirsiniz.
Başvurmak için gerekli belgeler;

  • Kimlik kartı fotokopisi
  • Gelir beyanı veya maaşın düzenli olarak yattığını gösteren imza ve mühürlü banka ekstresi veya yazısı
  • İkametgah belgesi veya isime kayıtlı elektrik veya su faturası

Siz de Digital Limit’le dilediğiniz gibi alışveriş yapıp ay sonu ödeme imkanı kazanabilirsiniz.

 

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Local Pay Kurumsal

 

Ödemeleri anlık takip edebilir, 6 ay geriye dönük işlem ekstrenizi alabilir ve iptal işlemlerinizi tek tuşla gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz yeni kullanıcı yaratabilir ve yetkilerini yönetebilirsiniz. 

Ayrıca uygulamamız aracılığı ile güncel indirim, kampanya ve yeniliklerinizi ücretsiz şekilde kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Local Pay ile kolay, hızlı, temazsız ve güvenilir bir şekilde ödeme alırken, diğer işlerinize bolca zamanınız kalsın.

Üstelik, Local Pay uygulamasını kullanırken internet’de bizden!

 

Local Pay Kurumsal Ödeme Linki Gönderme: 

Local Pay kurumsal üye işyerlerimiz artık uygulama  içerisinde bulunan “Ödeme Linki Gönder” alanından müşterilerine sms ile ödeme almak istedikleri tutarı göndererek tahsilatlarını yapabileceklerdir.

Ödeme linki bireysel müşteriye SMS yolu ile iletilir. Müşteriniz linke tıklayıp sadece Local Pay şifresini girerek işlemi gerçekleştirebilecektir.

Hemen değerli Local Pay iş ortaklarımızdan biri olmak için başvur, sende Local Pay’li olmanın ayrıcalıklı dünyasını keşfet.

Hemen Başvur

Aşağıdaki formda belirtilen tüm alanları doldurarak Local Pay üye iş yerleriniz için başvurabilirsiniz:

Adınız (*)
Soyadınız: (*)
Şirket İsmi (*)
Sektör (*)
Telefon Numaranız: (*)
E-Mailiniz: (*)
Tercih Edilen Bölge: (*)

Uygulamayı indirmek için tıklayın.