| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2019 Sosyal Aktiviteler > Creditwest’liler Yaz Partisinde Buluştu

Creditwest’liler Yaz Partisinde Buluştu

Bankacılık sektöründe ilklerin öncüsü Creditwest Bank, çalışanlarının motivasyonunu ve şirket içi iletişimini artırmak için yıl içerisinde yaptığı organizasyonların en sevilenlerinden biri olan Yaz Partisini geçtiğimiz gün Cornaro Beach Club’ta gerçekleştirdi. İlgili geceye Genel Müdürlük, 12 şube, Creditwest Insurance ve Creditwest Finans  çalışanlarından 200’e yakın  Creditwest’li  etkinlikte  kaynaşma fırsatı bularak doyasıya eğlendi.  Ayrıca Yaz Partisine bu yıl stajını tamamlayan 19 genç stajyer de katılma imkanı yakaladı.

Creditwest Bank, bu yıl 7. kez sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği “Kendimi Denemek İstiyorum” ve “Software Genius” staj programını tamamlayan gençleri de etkinliğe dahil ederek Creditwest ailesi ile  kaynaşmalarına imkan sağladı.

Creditwest Bank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Creditwest Bank olarak  kurum içi sosyal aktivitelere özel önem verdiklerini belirterek, bu etkinliklerin kurumun başarısında önemli bir rol oynadığını ifade etti. Çelebi, çalışanlar için kişisel gelişim ve profesyonelleşmelerine yönelik eğitimler düzenlemenin yanı sıra  ekip ruhunu güçlendirici aktiviteleri de yıl içinde düzenleyerek çalışan bağlılığını artırdıklarını söyledi.

Her geçen gün büyüyen ve ekibine yeni üyeler katan Creditwest Bank ailesi her yıl düzenledikleri Yaz Partisinde eğlenerek takım ruhunu güçlendirme imkanı buldu.