| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2019 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Bank Çalışanları Yeni Yıl Partisinde Doyasıya Eğlendi

Creditwest Bank Çalışanları Yeni Yıl Partisinde Doyasıya Eğlendi

-BAŞARILI BİR YILIN YORGUNLUĞUNU ATAN 270 CREDITWEST  ÇALIŞANI LORD PALAS HOTEL’DE DOYASIYA EĞLENDİ

-10.YIL, 15.YILINI VE 20.YILINI DOLDURAN ÇALIŞANLARA KIDEM PLAKETLERİ VE ALTIN ROZETLERİ TAKDİM EDİLDİ

Kuzey Kıbrıs genelindeki 12 Creditwest Bank Şubesi, Creditwest Bank Genel Müdürlük, Creditwest Insurance ve Creditwest Finance’ın 270 Creditwest çalışanı  başarılı ve verimli geçen 2019 yılının yorgunluğunu Lord Palas Hotel’de düzenlenen muhteşem yılbaşı partisinde attı.

Creditwest Geleneksel Yılbaşı Partisinde 10., 15. ve 20. yılını dolduran 21 çalışana  kıdem plaketleri ve  altın rozetleri Altınbaş Holding ve Creditwest Bank yönetim kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.

Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer gecede çalışanlara seslenerek;    2019 yılının zor bir yıl olduğunu belirterek buna rağmen Creditwest Bank’ın yine Kuzey Kıbrıs bankacılık sektöründe liderliğini koruduğunun altını çizdi. 2020 için iyi temennilerde bulunan Zaheer, bu başarılı yıl için kendilerine güvenen Creditwest Bank yönetimi ve çalışanlara teşekkür etti.

Gecede söz alan Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş; Bankanın 2019 yılı hedef bütçesini  beklentinin de üzerinde  tamamladığını belirterek,  bu başarısı için Creditwest yönetimine ve çalışanlarına tekrardan teşekkür ederek onlarla gurur duyduğunu ekledi. Nusret Altınbaş, ülkemize, çalışanlara ve ailelerine  2020 için sağlık, mutluluk ve başarı diledi.

Gecede sahne alan Grup Frekans, en sevilen parçaları Creditwest Bank çalışanları için söyledi. DJ. Serdar Eren, en güzel setleri Creditwest’liler için çaldı.