| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2013 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Çalışanlarının Bowling Keyfi

Creditwest Çalışanlarının Bowling Keyfi

YAKLAŞIK 250 CREDITWEST’Lİ AİLELERİ İLE KING BOWLING’TEYDi

Creditwest Bank çalışanları geçtiğimiz Cumartesi günü 4. Geleneksel Creditwest Bowling Turnuvası’na aileleri ile katılarak güzel ve eğlenceli bir gün geçirdi. Bankanın İnsan Kaynakları bölümü tarafından organize edilen ve yaklaşık 250 Creditwest’linin aileleri ile birlikte katıldığı etkinlikte 25 grup bowling parkurunda birbiri ile mücadele etti. Her yıl organize edilen turnuvanın bu yılki galibi ‘Mağusa Şubesi’ olurken en yüksek 2. sayıyı ‘Creditwest Insurance Ekibi’ ve 3. En yüksek puanı ise ‘Teftiş Ekibi’ aldı. Bayanlarda en yüksek puanı ise Yöne Ağa alırken erkeklerde en yüksek puanı Mehmet Akın Şentip aldı.

ÇELEBİ: ÇALIŞAN MOTİVASYONUN İÇİN SOSYAL AKTİVİTE ŞART

Konu ile bilgi veren Insan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Creditwest Bank olarak çalışanlar için sosyal aktivite organize etmeye özel önem verdiklerini ve bunun için geçtiğimiz yıl çalışanlardan oluşan ‘Motivation Club’ı kurduklarını belirtti. ‘Çalışanların katılmayı isteyeceği aktiviteleri yine onlar belirlemeli’ diyerek, şirket içi bu sosyal oluşumda maksimum katılımcılık ilkesini benimsediklerini ifade etti. Çelebi, 2013 yılında ekibin birçok aktivite düzenleyeceğini ve bankanın da bu aktivitelere destek vereceğini söyledi.

Bankacılığın sıkı disiplin ve hedef odaklı çalışma isteyen bir sektör olduğunu belirten Çelebi, Creditwest Bank gibi yaş ortalaması 33 olan genç bir ekibin bu yoğun temponun yanı sıra hep birlikte eğlenmeye de ihtiyacı olduğunu ifade ederek banka olarak çalışanların motivasyonunu artırmak için bu organizasyonları gerçekleştirdiklerini söyledi.

Creditwest Bank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, 2013 yılı süresince ‘Motivation Club’ın banka çalışanları için birçok kültürel etkinlikler, geziler, sosyal içerikli gönüllü çalışmalar ve kişisel becerilere yönelik aktiviteler düzenleyeceğini belirtti.