| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2013 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Bank Yöneticileri Şarap Tadım Kursunda Buluştu

Creditwest Bank Yöneticileri Şarap Tadım Kursunda Buluştu

Creditwest Bank, şirket içi aktiviteleri çerçevesinde Kuzey Kıbrıs’taki Şarap kültürünün gelişmesine katkı koymak amacıyla La Reserva Şarap Evi’nde çalışanlarına yönelik şarap tadım kursu düzenledi.
Creditwest Bank İnsan Kaynakları Bölümü tarafından organize edilen gecede Creditwest Bank çalışanları şarap kültürü ile ilgili temel bilgiler aldılar. Şarap Uzmanı Özdal Kerem tarafından verilen kursta; şarabın tarihçesi ve şarap sunumunun temel prensipleri ile aynı zamanda şarabın hangi derecede, nasıl servis edileceği konularında bilgiler verilerek dünya şarapları tadıldı.

Organizasyon ile ilgili bilgi veren İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Creditwest Bank’ın yıl içerisinde çalışanlarına yönelik birçok sosyal aktivite düzenlediğini belirterek Şarap kültürü ile ilgili bilgilerin verildiği bu kursun Creditwest Bank çalışanlarının daha bilinçli bir şarap tüketicisi olmalarına katkı koyacağını belirtti.
Çelebi, Creditwest Bank’ın 270 çalışanı ile ülkede yarattığı istihdamın yanı sıra nitelikli insan kaynağı yetiştirdiğini ve çalışanlarını sadece sektör ile ilgili değil kişisel ve kültürel gelişim alanlarında da eğitimlerin ve kursların süreceğini ifade etti.