| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2013 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Bank Çalışanlarının Geleneksel Yaza Veda Partisi Gerçekleşti

Creditwest Bank Çalışanlarının Geleneksel Yaza Veda Partisi Gerçekleşti

Etkin hizmet anlayışı ile bankacılık sektöründe fark yaratan Creditwest Bank, çalışanları için Cornaro Beach Club’ta ‘Yaza Veda’ partisi düzenledi. Creditwest Bank Genel Müdürlük, 14 şubesi, Creditwest Insurance ve Creditwest Finans’ın 270’e yakın çalışanının katıldığı etkinlikte çalışanlar hem kaynaşma fırsatı buldu, hem de yoğun geçen yaz döneminin stresini attı. Bu etkinlikte ilk kez çalışan oyları ile belirlenen ‘Yılın En’leri de düzenlenen eğlenceli sunumla açıklanarak ödülleri verildi.

Creditwest Bank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, çalışanların birbiri ile olumlu iletişim içinde olmasının kurumların başarısında çok önemli bir rol oynadığını ifade ederek, Creditwest Bank olarak kurum içi sosyal aktivitelere özel önem verdiklerini belirtti. Çelebi, çalışanlar için kişisel gelişim ve profesyonelleşmelerine yönelik eğitimler düzenlemenin yanı sıra ekip ruhunu güçlendirici aktiviteleri de yıl içinde düzenleyerek çalışan bağlılığını artırdıklarını ifade etti.

Her geçen gün büyüyen ve ekibine yeni üyeler katan Creditwest Bank ailesi geleneksel olarak düzenlediği Yaza Veda gecesinde eğlenerek takım ruhunu güçlendirme imkanı buldu.