İnternet Bankacılığı

Creditwest’li Olmak

Daha İyi Yan Haklar

Tüm Çalışanlarımıza Özel Sağlık Sigortası, yemek yardımı ve uzak mesafeden işe gelen çalışanlarımıza yol yardımı yapılmaktadır.

Detaylar

Daha İyi Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortasıimage001

Çalışanlarımıza verdiğimiz değer neticesinde Özel Sağlık Sigortası yapılmaktadır. Tüm çalışanlarımızın yatarak tedavi sürecindeki tüm teşhis, tedavi, ameliyat, küçük müdahale, laboratuar tetkikleri ve yatarak tedavi kapsamına giren birçok teminat ile birlikte ayakta tedavi kapsamı içerisinde yer alan muayene, laboratuar tetkikleri, fizik tedavi, ilaç gibi harcamaları da Özel Grup Sağlık Sigortası tarafından karşılanmaktadır. Çalışanlarımızın eş ve çocukları için ise indirimli sigorta seçenekleri sunulmaktadır

Adil Ücret Politikası

Tüm çalışanlarımız yılda bir kez Aralık ayında, 13. Maaş adı altında, bir yıllık
çalışmalarına karşılık ek bir maaşla ödüllendirilmektedir.

Detaylar

Creditwest’de Ücret Politikası

Bankamızda ücretler,

  • Çalışanlarımızın eğitimlerine,
  • Sahip oldukları Kıdem Yıllarına,
  • Her pozisyonun, iş değerlemesi sonuçlarına göre oluşan ünvanı ve derecesine,
  • Her çalışanın gösterdiği kişisel performanslarının yıl içerisindeki ortalamasına,
  • Çalışanların kişisel üç aylık hedef gerçekleştirme oranlarına ve
  • Çalışanlarımızın bulundukları görevin piyasa değerine bakılarak belirlenmektedir.

Çalışanlarımız yılda bir kez Aralık ayında 13. Maaş adında bir yıllık çalışmalarına karşılık ek bir maaşla ödüllendirilmektedir.

Prim Sistemi

Daha fazla performans
gösteren çalışanlarımız esnek ücret sistemi ile ödüllendirilmektedir.

Detaylar

grafikCreditwest’de Prim Sistemi

Performans değerlendirme sistemine bağlı olarak üç ayda bir çalışanların kişisel hedef gerçekleştirme oranlarına ve şube/bölüm hedef gerçekleştirme oranlarına bakılarak, bankamıza kattığı değer oranında başarılı çalışanlarımız ödüllendirilmektedir. Bu sistemle daha fazla performans gösteren çalışanlarımız fark yarattığı için esnek ücret sistemi ile ödüllendirilmektedir.

Ödüllendirme

Çalışanlarımız, bankamıza yıllarca kattığı değerden ve çalışma-larından ötürü çalışma sürelerine göre ödüllendirilmektedir.

Detaylar

Liyakata Daha Çok Değer

Çalışanlarımız, bankamıza yıllarca kattıkları değerden ve çalışmalarından ötürü çalışma sürelerine göre ödüllendirilmektedir. Her yıl  çalışanlar için düzenlenen yeni yıl partisinde Creditwest’te 10., 15. ,20. ve 25. Yılını dolduran çalışanlara Kıdem Altını Rozeti ve Kıdem Ödülleri verilmektedir.

Adil Kariyer Planı

Creditwestbank'da çalışanlara hem yatay hem de dikey anlamda kariyer fırsatları sunulmaktadır.

Detaylar

Daha Adil Kariyer Planı

Creditwestbank’da çalışanlara hem yatay hem de dikey anlamda kariyer fırsatları sunulmaktadır. Herhangi bir pozisyon ihtiyacı olduğunda bu ilanlar önce şirket içinde sonra şirket dışında yayınlanmaktadır. En iyi çalışanın yine aramızdan yetişmiş bir çalışan olduğu düşünülerek her pozisyonun bir sonraki adımı için gereken temel özellikler belirlenmekte ve bunlar çalışanlar tarafından bilinmektedir.

Kariyer yolundaki amacımız; çalışanın belirli sürelerde belirli pozisyonlara geleceğini belirlemek değil, Creditwestbank kurum kültürünü en başarılı olarak sürdürecek, pozisyonu en başarılı olarak yürütecek her çalışana uygun kariyer yolları oluşturmaktır.

Bankamızda yılda iki kez gerçekleştirilen, çalışanların yöneticileriyle karşılıklı olarak değerlendirme sonuçlarını konuşup tartışabilecekleri bir performans sistemi vardır. Performans sistemimiz hedeflere bağlı olarak üst yönetimden alt kademelere kadar inmektedir.

Avantajlar

Creditwestbank çalışanlarının indirimli alış veriş
yapabilmeleri için çeşitli
imkanlar sağlanmaktadır.

Detaylar

Creditwest’li Olmanın Avantajları

Creditwestbank olarak birçok sektörle anlaşma yaparak, çalışanların ve ailerinin yararlanabilecekleri indirim imkanları sağlanmaktadır. Böylelikle Creditwestli olmalarının ayrıcalığı çalışanlarımıza sürekli olarak hissettirilmektedir. Turizmden sağlık kuruluşlarına, özel üniversitelerden restaurantlara, hediyelik eşya, oyuncak mağazalarından kırtasiyelere kadar her türlü sektör ve mağaza ile gerçekleştirilen indirim ve fırsat anlaşmaları her geçen gün artırılmaktadır.

Sosyal Aktiviteler

Creditwestbank’ta her çalışanımızın yaşam tarzına
ve hobilerine uygun aktiviteler
gerçekleştirilmektedir.

Detaylar

Motivation Club

Motivation Club, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından Creditwestbank çalışanlarının sosyal hayatlarını, kültür, sanat, spor ve eğlence aktiviteleriyle zenginleştirmeye yönelik faaliyetler gerçekleştirmek için kurulmuştur.

Çalışma arkadaşlarımızın çalışma ortamı dışında da bir araya gelmesi ile ortak paylaşımlarının ve dostlukların artmasını sağlayan aktivitelerimiz, çalışma ortamlarımızın daha zevkli olmasını ve takım ruhuyla çalışılmasını sağlamaktadır.

Motivation Club, her çalışanımızın yaşam tarzına ve hobilerine uygun aktiviteler gerçekleştirmektedir. Bu aktiviteler içerisinde yurt içi geziler, partiler, fotoğraf ve tiyatro kursları, çalışanlarımızın aileleriyle birlikte vakit geçirecekleri etkinlikler, spor turnuvaları, tiyatro, konser ve gösteriler yer almaktadır.

Hayat Boyu Eğitim

Çalışanlarımızın sürekli eğitimi ve gelişimi sağlanmaktadır.

Detaylar

Creditwest’de Eğitim Politikası

Çalışanlarımızın sürekli eğitimi ve gelişimi hem banka iç eğitim ekibimiz tarafından verilen iç eğitimlerle hem de yurtdışından profesyonel eğitimciler tarafından verilen dış eğitimlerle sağlanmaktadır.

Bankamızda her görev ve pozisyon için mesleki ve kişisel yetkinlikler çerçevesinde zorunlu ve faydalı eğitimler başlıklarında eğitimler belirlenmiştir. Yeni aramıza katılan takım arkadaşlarımız için de First Step adında bir eğitim programı düzenlenmektedir. Mevcut çalışanlarımızın herhangi bir görev veya terfi değişikliğinde yeni görev ve ünvanlarına uygun eğitim programlarına katılmaları sağlanmaktadır. Eğitimler ile sürekli değişen ve gelişen piyasa şartlarına karşı güncel bilgilerle daha donanımlı olmak ve sürekli öğrenme yoluyla her türlü durumda bilgi ile hazır olabilmek amaçlanmaktadır.

İş Başvurusu

İş başvuruları sonrasında mülakata davet edilen adaylar ilk görüşmelerini İnsan Kaynakları Bölümü ile gerçekleştirir.

Detaylar

Tecrübeli Adaylar

Sektörde uzmanlaşmış profesyonel kişilerle birlikte çalışmak için tecrübeli adayları Creditwest ailesine katmaya çalışılmakta ve bu kişiler için Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri uygulaması yapılmaktadır.

Tecrübesiz Adaylar

Creditwestbank kültürü ile yetiştirilecek, yeniliğe açık, pozitif, işini hevesle ve tutkuyla yapan, eğitimin hayat boyu sürdüğüne inanan, iletişimi kuvvetli ve özgüveni yüksek adayları Creditwest bünyesine katmak ve bu başarılı yolda birlikte ilerlemek için tecrübesiz adaylara da fırsatlar sağlanmaktadır.

Kendimi Denemek İstiyorum

Creditwest iş dünyasını tanımak ve burada kendini deneyip, yetenek ve farklılığını göstermek isteyen herkes 1 aylık “Kendimi Denemek İstiyorum” programına katılmak için başvuru yapabilmektedir.Yapılan başvurular arasında uygun nitelikte bulunan adaylar programa başlamaya hak kazanacaktır. Bu programa başlayan herkes profesyonel iş hayatında bulunmuş, sektör hakkında genel bir bakış açısı elde etmiş ve creditwest iş dünyasını tanımış olacaktır.

Çalışma ortamı

Çalışanlarımızın zamanlarının çoğunda iş yerlerinde olmalarından dolayı onlara konforlu, rahat...

Detaylar

Çalışma Ortamı

Çalışanlarımızın zamanlarının çoğunda iş yerlerinde olmalarından dolayı onlara konforlu, rahat, iş yaşantılarını zevkli hale getirebilecek modern ve teknolojiye uyumlu çalışma ortamları sunmaya özen göstermekteyiz.

Hem Genel Müdürlük hem Şube binalarımız, çalışanlarımızın verimliliği ve müşterilerimizin konforu düşünülerek düzenlenmiştir.

Yemek Yardımı

Çalışanlarımıza, çalıştıkları
gün bazında aylık olarak,
Local Pay’e para puan şeklinde yemek harcama puanı yüklenmektedir.

Detaylar

Yemek Yardımı

Çalışanlarımıza çalıştıkları gün bazında aylık olarak Creditwest’in uygulaması olan Local Pay’e para puan olarak yemek harcama puanı yüklenmektedir.

Yol Yardımı

Uzak mesafeden gelen çalışanlarımıza belirlediğimiz km’ler çerçevesindeki ulaşım masrafları için çalışana aylık
yol yardımı yapılmaktadır.

Detaylar

Yol Yardımı

Uzak mesafeden gelen çalışanlarımıza belirlediğimiz km’ler çerçevesindeki ulaşım masrafları için çalışana aylık Creditwest’in uygulaması olan Local Pay’e para puan olarak yol yardımı harcama puanı yüklenmektedir.