| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   

Creditwest Yaza Veda Partisi

BANKA İÇİNDE KURULAN ‘MOTIVATION CLUB’IN ORGANİZASYONU BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Etkin hizmet anlayışı İle bankacılık sektöründe fark yaratan Creditwest Bank’ın çalışanlan geçtiğimiz gün Mağusa Arkın Palm Beach’te ‘Yaza Veda’ partisi düzenledi. Genel Müdürlük ve 14 şubenin 250’ye yakın genç ve dinamik çalışanına yönelik düzenlenen etkinlikte Creditwest Bank ailesi hem kaynaşma fırsatı buldu hem de yoğun geçen yaz döneminin stresini attı. Bu etkinliğin bir diğer özelliği de etkinliğin İnsan Kaynaklan önderliğinde kurulan ‘Creditwest Bank Motivation Club’ adlı bir ekip tarafından organize edilmiş olmasıydı. 2012 yılında kurum İçi iletişimi artırmaya yönelik olarak kurulan bu ekip gönüllü çalışanlardan oluşuyor.

ÇELEBİ: KURUMU İÇİ İLETİŞİM ŞİRKETLERİN BAŞARISINI ARTIRIYOR

Etkinlik ve bu gönüllü ekiple İlgili bilgi veren Creditwest Bank İnsan Kaynaklan Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, çalışanlann birbiri ile iletişiminin kurumların başansında çok önemli bir rol oynadığını söyledi. Çelebi. ‘Bir kurumda çalışanlar kendilerini o kuruma ne kadar bağlı hissederse o kurumun basan veya başansızlığından da kendini o kadar çok sorumlu hisseder.’ diyerek çalışanlan kuruma bağlamak için onlann özlük haklan yanı sıra kişisel gelişim ve profesyonelleşmelerine yönelik eğitimler ile ekip ruhunu güçlendirici aktivitelerin düzenlenmesinin şart olduğunu belirtti.

Her geçen gün büyüyen ve ekibine yeni üyeler katan Creditwest Bank ailesinin mutlaka birlikte sosyalleşmesi ve kendilerine ait ilgi alanlanna yönelik aktiviteler düzenlemesinin daha mutlu çalışanlar ve bireyler yaratacağına inandığını söyledi.
Çelebi ‘Biz bu amaçla Creditwest Bank olarak çalışanlar için en uygun ve doğru aktivitelerin ancak çalışanlar tarafından seçilip düzenlenebileceğini düşünerek ‘Motivation Club’ı kurduk diye konuştu.

Creditwest Bank İnsan Kaynaklan Müdürü Fatma Zorlu Çelebi bundan sonra ‘Motivation Club’ın birçok kültürel etkinlikler, geziler, sosyal içerikli gönüllü çalışmalar ve kişisel becerilere yönelik aktiviteler düzenleyeceğini söyledi.
İlk etkinliğini Arkın Palm Beach’te kaynaşma partisi şeklinde ‘Yaza Veda’ partisi olarak düzenleyen ekibin bu organizasyonu Creditwest Bank ailesi tarafından büyük beğeni ve takdir topladı. Credİtwest Bank , Creditwest Insurance ve Faktoring ile adanın farklı bölgelerindeki 14 Creditvvest Bank şubesinden geceye katılan çalışanlar etkinlikte hem eğlendiler hem de ‘Motivation Club’ tarafından hazırlanan kurum İçinde çekilmiş röportajlı videoyu izlediler.