| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2012 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Bank Yılbaşı Partisi Gerçekleştirildi

Creditwest Bank Yılbaşı Partisi Gerçekleştirildi

yeniyil2013banner

10.yıl ve 15.yılını dolduran çalışanlara plaketleri ve kıdem altınları takdim edildi.
Başarılı bir yılın yorgunluğunu atan 250 çalışan Tango To Buddha’da doyasıya eğlendi.
Kuzey Kıbrıs genelindeki 14 Creditwest Bank Şubesi, Creditwest Bank Genel Müdürlük, Creditwest Insurance ve Creditwest Finance kuruluşlarındaki 250 Creditwest çalışanı başarılı ve verimli geçen 2012 yılının yorgunluğunu 21 Aralık gecesi Tango To Buddha’da düzenlenen yılbaşı partisinde attı.

İnsan Kaynakları tarafından organize edilen gecede 15. hizmet yılını dolduran 14 çalışana ve 10. hizmet yılını dolduran 3 çalışana hizmet plaketleri ve kıdem altınları Altınbaş Holding Kıbrıs Yönetimi ve Creditwest Bank Üst Yönetimi tarafından takdim edildi.

Yemeğe Altınbaş Holding Kıbrıs Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Vakkas Altınbaş ve Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sofu Altınbaş da aileleri ile birlikte katılarak 250 Creditwest çalışanına kısa bir konuşma yaptı. Creditwest Bank Genel Müdürü Süleyman Erol gecede çalışanlara seslenerek; 2012 yılında bankanın başarısında çok büyük katkısı olan çalışanları tebrik ederek, 2013 yılının da aynı başarılarla devam edeceğine olan inancını paylaştı.

15. hizmet yılını dolduran Mazher Zaheer, Ozlen Paralik, Gürkan Gürtop, Özden Soğukpınar, Meyil Yeşilada, Aynur Göksun, İcran Şahin, Dervişe Bozat, Burçin Bağrıyanık, Erbil Bozat ve Yeliz Bardak’a 15. Yıl plaketlerini Altınbaş Holding Kıbrıs Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Vakkas Altınbaş, Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sofu Altınbaş ve Creditwest Bank Genel Müdürü Süleyman Erol takdim etti.

10. Hizmet yılını dolduran Ayla Karaderi, Jülide Güzen ve Arif Alibaş’a plaketleri ve kıdem altınlarını Kredilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Şener ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gürol Güngör takdim etti.

Konuşmalar ve plaket takdiminin ardından 250 Creditwest çalışanı doyasıya eğlendi.