| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2017 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Bank Çalışanları Yeni Yıla Buray İle Girdi

Creditwest Bank Çalışanları Yeni Yıla Buray İle Girdi

  • BAŞARILI BİR YILIN YORGUNLUĞUNU ATAN 270 CREDITWEST  ÇALIŞANI COLONY OTEL’DE DOYASIYA EĞLENDİ
  • 10.YIL, 15.YILINI VE 20.YILINI DOLDURAN ÇALIŞANLARA KIDEM ALTINLARI İLE YILIN EN’LERİNE PLAKETLERİ TAKDİM EDİLDİ

Kuzey Kıbrıs genelindeki 12 Creditwest Bank Şubesi, Creditwest Bank Genel Müdürlük, Creditwest Insurance ve Creditwest Finance’ın 270 Creditwest çalışanı  başarılı ve verimli geçen 2017 yılının yorgunluğunu Colony Otel’de düzenlenen yılbaşı partisinde attı.

İnsan Kaynakları tarafından organize edilen gecede 20., 15. ve 10. Yılını dolduran 38 çalışana  plaketleri ve kıdem altınları Altınbaş Holding ve Creditwest Bank üst yönetimi tarafından takdim edildi. Ayrıca  yıl içerisinde en başarılı, en çok satış yapan ve birçok kategoride başarı elde etmiş olan bölümlere, takımlara ve çalışanlara Creditwest’in Yıldızları ödülleri takdim edildi.

Etkinliğe Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Creditwest Bank YK Üyesi Sofu Altınbaş, Altınbaş Holding YK Üyesi Vakkas Altınbaş, Creditwest Bank YK Üyesi Sedef Altınbaş ve Serdar Altınbaş, Altınbaş Holding CEO’su  Mehmet Sait Kayahan, Creditwest Bank YK Üyesi Ufuk Karakaya katılarak kıdem altınlarını ve  Yılın En’lerine  plaketlerini takdim ederek kısa birer konuşma yaptı.

Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer konuşmasında  2017 yılında da bankanın sağlıklı büyümesini sürdürdüğünü söyleyerek  “2017’yi çok başarılı tamamladık ve bu başarıda çalışanların rolü çok büyük. Bu başarılı takımın bir üyesi olduğum için gurur duyuyorum ve kendimi çok şanslı hissediyorum.” dedi.

Geceye Türkiye’de çok önemli başarılar elde etmiş Kıbrıslı sanatçı Buray Sahne alarak en güzel şarkılarını Creditwest için seslendirdi.