| +90 392 444 06 78  |    Şube ve ATM'ler   
İnsan Kaynakları > Sosyal Aktiviteler > 2017 Sosyal Aktiviteler > Creditwest Bank Ailesi Piknik’te Buluştu

Creditwest Bank Ailesi Piknik’te Buluştu

Creditwest Bank’ın her yıl tüm çalışan ve ailesi için düzenlediği Geleneksel Mayıs pikniği geçtiğimiz Cumartesi gerçekleşti. 260’a yakın çalışanı ve aileleri ile birlikte Taşkent’te düzenlenen piktikte buluşan Creditwest ailesi ‘İşci ve Bahar Bayramı’nı kutladı.

Creditwest Bank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, her yıl Geleneksel Piknik aktivitesine çalışan ve ailelerinin çok yüksek oranda katılım gösterdiğini belirterek, Creditwest Bank İnsan Kaynakları Bölümü ve İdari İşler tarafından organize edilen pikniğe yaklaşık 450 kişinin katılım gösterdiğini, banka olarak bu organizasyonu her yıl daha eğlenceli ve keyifli hale getirmek için Part Time adındaki özel organizasyon şirketi ile anlaşarak hem yetişkinler hem de çocuklar için çeşitli aktiviteler ve oyunlar düzenlediklerini açıkladı.

Çalışanlar etkinlikte mangal keyfi yaparak kendileri için özel hazırlanan oyunlara katıldılar. Dart, tavla turnuvası, halat çekme gibi aktivitelere katılan çalışanlar ve aileleri güzel bir gün geçirdiler. Etkinlikte sadece çocuklara özel hazırlanan eğitici ve öğretici etkinlikler de vardı. Çocuklar için tual boyama, taş boyama ve takı tasarımı gibi yaratıcı aktivitelerin yanısıra yüz boyama, halat çekme, çuval yarışı, yakan top, yumurta taşıma, define avı, mumya yapma, deve cüce, heykel oyunu, balonla dans oyunları ile eğlenceli vakit geçirdiler.

Bu piknikte tüm Creditwest ailesi kaynaşma fırsatı bularak hepbirlikte güzel bir gün geçirdiler.