İnternet Bankacılığı

Creditfast

Creditfast uygulaması, müşterilerimize daha hızlı ve kolay hizmet sunmak için geliştirilmiştir. Creditfast sayesinde Creditwest Bank’ın tüm mobil uygulamaları ve web sitelerine ulaşabilirsiniz. Sadece bir tık ile web sitemiz veya Mortgage sitemize giriş yapabilir, Çağrı Merkezimize ulaşabilir veya size en yakın şube’yi ve ATM’yi bulup işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca uygulamadaki Randevu butonunu kullanarak Müşteri temsilcinizden kolaylıkla randevu alarak şubede beklemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik tüm bu işlemleri yaparken internet kotanızdan düşmüyor.

Randevu

 

Creditwest’te hızlı ve pratik randevu devri başladı! Creditfast uygulamasında yer alan Randevu seçeneğiyle müşteri temsilcilerimizden randevunuzu alın, hiç sıra beklemeden işlemlerinizi yapmanın keyfini yaşayın. Müşteri olsanız da olmasanız da tek yapmanız gereken Credifast uygulamasını indirip; müşteri numaranız veya telefon numaranız ile şubede  müsait olan müşteri temsilcisinden size uygun saati seçerek randevu almak. Sizde hemen Randevu ile müşteri temsilcilerimizden randevunuzu alın hızlıca, sıra beklemeden ve sağlıklı bir şekilde işlemlerinizi yapmanın keyfini çıkarın.

Fast Çek

  • CreditFast uygulamasının bir ürünü olan Fast Çek, elinizdeki ticari bir banka çekini nakite dönüştürebilmek için sizlere hızlı çözüm sunmaktadır.
  • Müşterimiz olun yada olmayın, dilediğiniz zaman Fast Çek ile kolayca ileri tarihli çekinizi  hesaplatabilir, en uygun faiz oranı ile nakde dönüştürebilir ve dilediğiniz zaman şubelerimizden temin edebilirsiniz. Fast Çek sayesinde hem nakitten hem vakitten tasarruf edebilirsiniz.
  • Creditfast uygulamasını kolayca telefonunuza indirerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Üstelik internet paketinizden de gitmiyor.
i logo final

.

Oto Hasar Bildirimi Servisi

Uygulama içerisine eklenen Oto Hasar Bildirim menüsü; muhtemel bir kaza anında hasar bildirimlerinin dijital ortamda Creditwest Insurance’a kolay ve pratik bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Creditwest Insurance Müşterileri, Tamir Servisi firmaları ve 3. Şahış müşterilerinin kaza anında kaza bildirim yapmasını sağlayan uygulama zamandan tasarruf imkanı sunuyor.

Creditwest Insurance müşterileri, anlaşmalı tamir servisi firmaları ve 3. Şahış müşterileri için ayrı kategoride hazırlanan bildirim alanları sayesinde kaza anında Creditwest Insurance şirketine yapılması gereken ilk başvuru süreci hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Sizde hemen Oto Hasar Bildirimi ile kaza anında krizi kontrol altına alın.

Nasıl kullanılır?

  • Hemen App Store ya da Google Play’den Creditfast uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Çünkü şifre yok, parola yok!

Nasıl Kullanılır?