İnternet Bankacılığı

Creditfast

Creditfast uygulaması, müşterilerimize daha hızlı ve kolay hizmet sunmak için geliştirilmiştir. Creditfast sayesinde Creditwest Bank’ın tüm mobil uygulamaları ve web sitelerine ulaşabilirsiniz. Sadece bir tık ile web sitemiz veya Mortgage sitemize giriş yapabilir, Çağrı Merkezimize ulaşabilir veya size en yakın şube’yi ve ATM’yi bulup işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik tüm bu işlemleri yaparken internet kotanızdan düşmüyor.

Fast Çek

  • CreditFast uygulamasının bir ürünü olan Fast Çek, elinizdeki ticari bir banka çekini nakite dönüştürebilmek için sizlere hızlı çözüm sunmaktadır.
  • Müşterimiz olun yada olmayın, dilediğiniz zaman Fast Çek ile kolayca ileri tarihli çekinizi  hesaplatabilir, en uygun faiz oranı ile nakde dönüştürebilir ve dilediğiniz zaman şubelerimizden temin edebilirsiniz. Fast Çek sayesinde hem nakitten hem vakitten tasarruf edebilirsiniz.
  • Creditfast uygulamasını kolayca telefonunuza indirerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Üstelik internet paketinizden de gitmiyor.

Nasıl kullanılır?

  • Hemen App Store ya da Google Play’den Creditfast uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Çünkü şifre yok, parola yok!

Nasıl Kullanılır?